ALZURA Tyre24 ułatwia zakupy opon i części zamiennych | MOTOFAKTOR

ALZURA Tyre24 ułatwia zakupy opon i części zamiennych

W celu sprostania rosnącym wymaganiom tych klientów, ALZURA Tyre24 oferuje specjalne rozwiązania dla klientów kluczowych.

 

Jedną z wyróżniających cech specjalnych rozwiązań ALZURA Tyre24 dla klientów kluczowych jest możliwość korzystania z własnego interfejsu użytkownika lub rozwiązania White-Label. Daje to klientom możliwość dostosowania dostępu do platformy ALZURA Tyre24 na indywidualne potrzeby, na przykład poprzez integrację strony zamawiania dostosowanej do ich potrzeb. Rozwiązanie White-Label, dostosowane indywidualnie do klienta, daje klientom kluczowym elastyczność utrzymania własnej marki i tożsamości, jednocześnie wykorzystując potężną infrastrukturę i interfejsy ALZURA Tyre24. Pozwala to na efektywną i zorientowaną na klienta integrację platformy w istniejące procesy biznesowe klientów kluczowych.

 

Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG
Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG, Źródło: ALZURA AG

Jesteśmy dumni z możliwości oferowania naszym klientom kluczowym dedykowanych rozwiązań, które ułatwiają zakupy opon i części samochodowych – mówi Michael Saitow, CEO i założyciel ALZURA AG – Nasza platforma oferuje wiele funkcji, w tym możliwość filtrowania lub wykluczania określonych marek lub grup produktów, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów kluczowych.

 

Ponadto, ALZURA Tyre24 umożliwia klientom kluczowym przejrzyste zarządzanie swoimi zamówieniami, eksportując wszystkie dokonane zamówienia i umożliwiając ich dalsze przetwarzanie w własnym systemie ERP, jeśli to konieczne. Ułatwia to procesy zamawiania i zapewnia przejrzystość i efektywność w procesie zakupów. Kolejnym ważnym elementem specjalnych rozwiązań dla klientów kluczowych jest możliwość integracji własnych dostawców. Daje to klientom możliwość integrowania swoich istniejących dostawców i korzystania z centralnego zarządzania zaopatrzeniem.

 

Źródło: ALZURA AG

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).