ALZURA Tyre24: nowe funkcje w obszarze części zamiennych | MOTOFAKTOR

ALZURA Tyre24: nowe funkcje w obszarze części zamiennych

Platforma B2B ALZURA Tyre24 wraz z “historią cen” i nową możliwością sortowania w wyszukiwarce produktów dodała dwie nowe funkcje w zakresie części zamiennych.

 

Podobnie jak w przypadku opon, klienci mogą teraz korzystać z funkcji „Historia cen”, aby śledzić zmiany cen każdej części zamiennej do pojazdu. Zwłaszcza w obecnej dynamicznej sytuacji gospodarczej mającej wpływ na rynki zakupów, sprzedawcy mogą lepiej oszacować ceny zakupu dzięki nowej funkcji.

 

Po wyszukaniu części zamiennej klienci znajdą przegląd cen na szczegółowej zakładce obok zdjęcia produktu, na którym można w powiększeniu śledzić zmiany cen w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Ponadto można także najechać kursorem na wykres, aby zobaczyć dokładną cenę w danym dniu.

 

Widok cen jest aktualizowany codziennie, dzięki czemu zawsze widoczne są obowiązujące ceny. Poza integracją historii cen, udoskonalona została wyszukiwarka części zamiennych. W ten sposób można również wyświetlać artykuły posortowane według „najczęściej sprzedawanych”. Sprzedawcy mogą korzystać z sortowania, aby orientować się w zakupach innych klientów. Skupiamy się na produktach, które są najbardziej poszukiwane przez warsztaty.

 

Domyślnie produkty są sortowane według „Trafności”. W takim sortowaniu najpierw wyświetlane są pozycje z wyszukanym unikatowym numerem części, a na końcu najczęściej kupowane identyczne części. Inne opcje sortowania części samochodowych w wyszukiwaniu produktów to „według ceny”, „marka”, „ekspres” i „nazwa artykułu”.

Numer części w centrum uwagi

Podczas wyszukiwania części zamiennych do samochodów ALZURA Tyre24 skupia się na wyszukiwaniu produktu według konkretnego numeru części. Wyszukiwanie według numeru części (numer części / numer OE) umożliwia warsztatom szybkie i łatwe znalezienie artykułu na platformie dzięki sprecyzowanemu wyszukiwaniu i przejrzystym wynikom.

 

Ponadto platforma B2B oferuje również identyfikację pozycji za pomocą wyszukiwania producenta pojazdu lub numeru producenta (HSN/TSN), który jednoznacznie określa typ i wersję pojazdu. Liczne filtry pozwalają szybko zawęzić wyniki wyszukiwania, a tym samym znaleźć żądany produkt. Dzięki oddzielnemu polu wyszukiwania z wyszukiwaniem indeksowym sugestie kategorii są wyświetlane już po wpisaniu dwóch pierwszych liter artykułu.

 

Źródło: SAITOW AG

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).