ALZURA Tyre24: nowe funkcje w obszarze części zamiennych | MOTOFAKTOR

ALZURA Tyre24: nowe funkcje w obszarze części zamiennych

person Adrian Januszkiewicz 1/06/2022

Platforma B2B ALZURA Tyre24 wraz z “historią cen” i nową możliwością sortowania w wyszukiwarce produktów dodała dwie nowe funkcje w zakresie części zamiennych.

 

Podobnie jak w przypadku opon, klienci mogą teraz korzystać z funkcji „Historia cen”, aby śledzić zmiany cen każdej części zamiennej do pojazdu. Zwłaszcza w obecnej dynamicznej sytuacji gospodarczej mającej wpływ na rynki zakupów, sprzedawcy mogą lepiej oszacować ceny zakupu dzięki nowej funkcji.

 

Po wyszukaniu części zamiennej klienci znajdą przegląd cen na szczegółowej zakładce obok zdjęcia produktu, na którym można w powiększeniu śledzić zmiany cen w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Ponadto można także najechać kursorem na wykres, aby zobaczyć dokładną cenę w danym dniu.

 

Widok cen jest aktualizowany codziennie, dzięki czemu zawsze widoczne są obowiązujące ceny. Poza integracją historii cen, udoskonalona została wyszukiwarka części zamiennych. W ten sposób można również wyświetlać artykuły posortowane według „najczęściej sprzedawanych”. Sprzedawcy mogą korzystać z sortowania, aby orientować się w zakupach innych klientów. Skupiamy się na produktach, które są najbardziej poszukiwane przez warsztaty.

 

Domyślnie produkty są sortowane według „Trafności”. W takim sortowaniu najpierw wyświetlane są pozycje z wyszukanym unikatowym numerem części, a na końcu najczęściej kupowane identyczne części. Inne opcje sortowania części samochodowych w wyszukiwaniu produktów to „według ceny”, „marka”, „ekspres” i „nazwa artykułu”.

Numer części w centrum uwagi

Podczas wyszukiwania części zamiennych do samochodów ALZURA Tyre24 skupia się na wyszukiwaniu produktu według konkretnego numeru części. Wyszukiwanie według numeru części (numer części / numer OE) umożliwia warsztatom szybkie i łatwe znalezienie artykułu na platformie dzięki sprecyzowanemu wyszukiwaniu i przejrzystym wynikom.

 

Ponadto platforma B2B oferuje również identyfikację pozycji za pomocą wyszukiwania producenta pojazdu lub numeru producenta (HSN/TSN), który jednoznacznie określa typ i wersję pojazdu. Liczne filtry pozwalają szybko zawęzić wyniki wyszukiwania, a tym samym znaleźć żądany produkt. Dzięki oddzielnemu polu wyszukiwania z wyszukiwaniem indeksowym sugestie kategorii są wyświetlane już po wpisaniu dwóch pierwszych liter artykułu.

 

Źródło: SAITOW AG

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).