Alergeny, bakterie i smog nie wsiadają | MOTOFAKTOR

Alergeny, bakterie i smog nie wsiadają

person Redakcja 22/05/2023

Nareszcie ulga dla alergików! Filtry kabinowe z serii Bosch FILTER⁺ nie wpuszczą do samochodu pyłków roślin i innych alergenów, zapewniając komfortową i bezpieczną podróż.

 

Dodatkowo, filtry te skutecznie działają przeciw wirusom, bakteriom i pleśni, zatrzymują szkodliwe gazy i cząsteczki smogu, w tym niezwykle szkodliwe PM 2.5.

Zużyty filtr kabinowy – nieprzyjemne konsekwencje

Jeśli podczas jazdy samochodem zauważasz następujące objawy:

 

  • reakcje alergiczne u kierowcy lub pasażerów
  • nieprzyjemne zapachy
  • osłabiona wydajność układu klimatyzacji
  • szybkie parowanie szyb
  • efekt oślepiania na przedniej szybie powodujący pogorszenie widoczności

 

To znaczy, że filtr kabinowy wymaga wymiany!

Jak zbudowany jest dobry filtr kabinowy?

Bosch używa specjalnych materiałów do produkcji filtrów kabinowych. Trzy połączone warstwy filtra FILTER+ oczyszczają powietrze jeszcze zanim dostanie się ono do wnętrza samochodu.

 

Budowa filtra kabinowego Bosch FILTER+

 

  1. Warstwa antybakteryjna neutralizuje bakterie i wirusy, zatrzymuje alergeny oraz zapobiega rozwojowi pleśni
  2. Warstwa węgla aktywnego neutralizuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy
  3. Ultradrobne mikrowłókna zatrzymują drobny pył zawieszony wchodzący w skład smogu – nawet do 98% szkodliwych pyłów PM 2.5

Kiedy wymienić filtr kabinowy?

Filtry kabinowe Bosch FILTER+Warto dbać o czyste powietrze w samochodzie, jeszcze zanim pojawią się niepokojące objawy. Podczas kichnięcia kierowca przejeżdża przy prędkości 100 km/h średnio 20 m bez patrzenia na drogę. To może stwarzać niebezpieczne sytuacje! Bosch FILTER+ to nie tylko ulga dla alergików, ale też większe bezpieczeństwo podróżujących. Bosch rekomenduje wymianę filtra kabinowego po przejechaniu 15 000 km lub raz w roku.

 

Więcej na filtrybosch.pl

 

Artykuł sponsorowany przez Bosch

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).