Aktywne zawieszenie BILSTEIN na szkoleniu Repxpert | MOTOFAKTOR

Aktywne zawieszenie BILSTEIN na szkoleniu Repxpert

Marka BILSTEIN kontynuuje globalną współpracę z firmą Schaeffler. Także w tym roku polskich mechaników czeka cykl szkoleń on-line od Repxpert.

Najlepszą rekomendacją dla warsztatu samochodowego jest opinia o umiejętności postawienia właściwej diagnozy usterki i przeprowadzenia skutecznej naprawy. Kluczowym do tego elementem jest wiedza mechanika. Jednak w dobie dzisiejszej motoryzacji jej zakres wymaga systematycznej nauki i zdobywania nowych umiejętności.

 

Optymalną drogą do tego jest udział w szkoleniach organizowanych przez producentów takich jak BILSTEIN. W ostatnim okresie – z oczywistych dla wszystkich względów – ewoluowały one z formatu spotkania na żywo na on-line. Wymierną korzyścią dla uczestników jest efektywniejsze zaplanowanie czasu przeznaczonego na pracę i naukę. A także dostęp do zasobów tematycznych przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

 

Przedstawiciele marki BILSTEIN prowadzą szkolenia on-line na dwa sposoby. Pierwszy z nich to filmy instruktażowe wyjaśniające wykonanie krok po kroku diagnozy i wymianę amortyzatorów na przykładzie danego modelu samochodu. Drugi to webinary prowadzone na żywo z możliwością zadawania pytań.

 

W ubiegłym roku oba te formaty zostały dołączone do globalnego programu Repxpert organizowanego przez firmę Schaeffler. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość szerszego spojrzenia na dane zagadnienie. BILSTEIN to amortyzatory i elementy mocowania, które są tylko częścią zawieszenia, a więc i utrzymania trakcji toru jazdy samochodu. Doskonałym uzupełnieniem jest więc oferta naszego partnera, marki FAG – mówi Andrzej Wojciech Buczek, doradca techniczny w firmie IHR Warszawa, reprezentującego markę BILSTEIN w Polsce.

 

Najbliższe szkolenie on-line w ramach Repxpert odbędzie się już w najbliższy piątek, 1 kwietnia 2022 o godzinie 11:00. Poświęcone będzie aktywnym elementom zawieszenia BILSTEIN i układów kierowniczych FAG. Udział w nim jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie: https://szkolenia.repxpert.pl

 

Źródło: BILSTEIN

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).