Aktualizacje baz danych do stacji klimatyzacji Magneti Marelli | MOTOFAKTOR

Aktualizacje baz danych do stacji klimatyzacji Magneti Marelli

person Adrian Januszkiewicz 13/07/2020

Magneti Marelli informuje pojawieniu się najnowszej wersji bazy danych do jej stacji klimatyzacji.

Najnowsza baza danych Magneti Marelli zawiera ponad 26 000 pozycji zarówno pojazdów wyposażonych w czynnik R134a jak i ponad 5000 pozycji dla wersji R1234yf (HFO), a także pojemności poszczególnych układów oraz rodzaj oleju jaki należy zastosować w kompresorze w pojeździe.

Przykładowe bazy danych R134a i R1234yf

W związku z różnymi modelami stacji oraz różnym sposobem ich aktualizacji Magneti Marelli poniżej przedstawia kody poszczególnych aktualizacji. Informuje również że wyżej wymienione bazy danych dostępne są w formie książkowej pod kodem 007935090895.

W celu uzyskania aktualizacji należy przygotować nr seryjny dostępny na tabliczce znamionowej z tyłu urządzenia oraz pełne dane klienta włącznie z mailem.

 

W celu aktywacji bazy danych w modelach Alaska (kod aktywacyjny) należy kontaktować się pod nr 32 6036142 lub pod adresem mailowym wyposazeniemm@marelli.com.

 

Oprogramowanie do modeli Alaska można pobrać przy każdym modelu stacji TUTAJ. Poniżej procedury aktualizacji dla poszczególnych modeli:

 

 

Do wszystkich pozostałych/starszych modeli stacji w tym roku obowiązuje baza w formie książkowej 007935090895.

 

Pełen katalog informacji dostępny jest w aplikacji “wyposazeniemm.pl” na Android i IOS.

 

Źródło: Magneti Marelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).