Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 OHW 20.0.0 | MOTOFAKTOR

Aktualizacja oprogramowania Texa IDC5 OHW 20.0.0

person Adrian Januszkiewicz 8/11/2019

Texa wprowadziła aktualizację IDC5 OHW 20.0.0, obejmującą dodatkowe funkcje diagnostyczne oraz poszerzenie bazy danych pojazdów rolniczych i budowlanych.

Nowe funkcje diagnostyczne zawarte w aktualizacji oprogramowania 20.0.0 IDC5 OHW, obejmującej także stałe aktualizacje IDC5 OHW 19.1.0 / 19.2.0 / 19.3.0 / 19.4.0, umożliwiają diagnostykę szerokiej gamy pojazdów marek najpopularniejszych producentów. Teraz mechanicy zajmujący się pojazdami rolniczymi i budowlanymi mają mieć możliwość korzystania z najbardziej nowoczesnych i stale aktualizowanych przyrządów diagnostycznych, zapewniających sprawną obsługę zdecydowanej większości pojazdów.

 

IDC5 OHW 20.0.0 obejmuje nowe funkcje dla pojazdów największych światowych marek, takich jak: ATLAS, BOBCAT, BOMAG, CASE iH, CATERPILLAR, CLAAS, CUMMINS, DEUTZ – FAHR, DOOSAN, FENDT, HELI, HORSCH, JACTO, JCB, JOHN DEERE, JOHN DEERE (Brazylia), JOHN DEERE CE, KÄSSBOHRER GELÄNDEFAHRZEUG, KONECRANES, KRAMER, KUBOTA, MANITOU, MASSEY FERGUSON, MASSEY FERGUSON (LATAM), NEW HOLLAND, ROSENBAUER, SISU Engine, STARA, TEREX, VALTRA, VALTRA (LATAM), VOLVO CE, VOLVO PENTA, WACKER NEUSON, WEIDEMANN, WIRTGEN, XCMG, YALE.

W aktualizacji OHW 20.0.0 Texa oddaje do dyspozycji nowe i przydatne Schematy Elektryczne oraz nowe KARTY DASHBOARD.

Nowe funkcje oprogramowania

Stosowanie kodu specjalnego w trybie off-line

 

W celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności oprzyrządowania nawet w wyjątkowych sytuacjach, w których połączenie internetowe nie jest dostępne, Texa umożliwia wykonywanie regulacji w trybie off-line, w liczbie i czasie przez nią określonych. Jednakże posiadanie dostępu do internetu jest konieczne w celu przywrócenia początkowego profilu, utrzymania prawidłowej synchronizacji danych oraz otrzymania autoryzacji wymaganych do wykonania nowych procedur. Dedykowana ikona w oprogramowaniu diagnostycznym wskazuje liczbę pozostałych dostępnych regulacji możliwych do wykonania w trybie off-line.

Rozwiązane problemy

 

Texa oferuje dostęp do bazy danych zatytułowanej “Rozwiązane problemy”, w której można znaleźć ogólne i dedykowane informacje oraz zalecane procedury naprawy dla szerokiej gamy błędów, które mogą pojawiać się podczas autodiagnostyki. Po wprowadzeniu kodu błędu lub jego opisu wyświetlana jest zalecana przez producenta procedura naprawy.

Możliwość sprawdzenia pokrycia diagnostycznego najnowszych wersji oprogramowania Texa IDC5 jest możliwa pod linkiem.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).