Aktualizacja oprogramowania IDC5 Off-Highway 19.0.0 | MOTOFAKTOR

Aktualizacja oprogramowania IDC5 Off-Highway 19.0.0

person Adrian Januszkiewicz 4/04/2019

Najnowsze funkcje diagnostyczne, zawarte w aktualizacji oprogramowania IDC5 OHW 19.0.0., umożliwiają diagnostykę ogromnej liczby pojazdów najpopularniejszych marek.

Dzięki programistom firmy Texa, mechanicy zajmujący się maszynami rolniczymi i budowlanymi, ładowarkami teleskopowymi, wózkami widłowymi oraz pojazdami specjalnymi mają możliwość korzystania z najbardziej nowoczesnych i stale aktualizowanych przyrządów diagnostycznych, zapewniających sprawną obsługę zdecydowanej większości pojazdów.

 

IDC5 OHW 19.0.0 obejmuje nowe funkcje dla pojazdów największych światowych marek, takich jak: Claas, Deutz – Fahr, Doosan, Genie, Grupa CNH (Case IH, New Holland oraz Steyr), Holder, Hurlimann, Hyundai CE, JCB, John Deere, John Deere CE, Kramer, Kubota, Liebherr, Merlo, Scania Engine, Volentieri Pellenc, Wacker Neuson.

 

W aktualizacji OHW 19.0.0 Texa oddaje do dyspozycji nowe i niezwykle przydatne Schematy Elektryczne oraz kolejne KARTY DASHBOARD.

Nowe funkcje oprogramowania

Nowa kategoria: “Wózki widłowe i ładowarki teleskopowe”

 

Została udostępniona nowa kategoria o nazwie “Wózki widłowe i ładowarki teleskopowe”, zawierająca główne marki ładowarek teleskopowych oraz wózków widłowych.

 

Inne nowości

 

Główne marki żurawi samochodowych oraz pojazdów z kontenerami (CVS Ferrari, Fantuzzi, Grove, Kalmar, Liebherr, Tadano, Terberg, Terex/Demag, itp.) są teraz dostępne w kategorii “pojazdy budowlane oraz pojazdy specjalne”.

Diagnostyczne karty pomocnicze

To praktyczne i przydatne karty wyświetlające się po wybraniu określonego pojazdu z grup CNH oraz JCB, które w prosty i intuicyjny sposób wyjaśniają procedurę umożliwiającą diagnostykę jego poszczególnych układów.

 

Pełne pokrycie diagnostyczne oprogramowania IDC5 można sprawdzić pod linkiem.

 

Źródło: Texa

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).