AISIN ma nowy płyn hamulcowy | MOTOFAKTOR

AISIN ma nowy płyn hamulcowy

Firma AISIN rozszerzyła swoją ofertę produktów hamulcowych znanych pod marką ADVICS o płyn hamulcowy klasy premium DOT 5.1.

 

Firma ADVICS uzupełnia swoją ofertę o zupełnie nowy płyn hamulcowy premium. Jest on przeznaczony dla pojazdów wyposażonych we wszystkie rodzaje silników, w tym hybrydowych (HEV) i elektrycznych (EV), których rosnąca liczba sprawia, że stanowią coraz bardziej istotny segment rynku. Chociaż pod względem hamowania nie mają one żadnej szczególnej specyfiki w porównaniu z silnikami spalinowymi, w pojazdach elektrycznych i hybrydowych cała moc przyspieszenia jest dostępna nawet przy niskich obrotach. Dlatego konieczne jest, aby od samego początku zapewnić optymalną siłę hamowania i stosować płyny hamulcowe klasy premium.

 

Produkt został wprowadzony na rynek przez firmę ADVICS w czerwcu i jest już dostępny w magazynie w wersji DOT 5.1. Nowy produkt klasy premium, sprzedawany w puszkach o pojemności 500 ml, jest odpowiedni dla pojazdów najnowszej generacji. Umożliwia to producentowi pokrycie dużej części floty pojazdów, dzięki kompatybilności ze starszymi modelami wymagającymi wersji DOT 3 lub DOT 4. Pod względem technicznym nowy płyn hamulcowy zapewnia wysokie osiągi dzięki wyższej temperaturze wrzenia oraz wrzenia na mokro. Jego niska lepkość w połączeniu z niską przewodnością i lepszą odpornością na korozję jest również korzystna dla całego układu hamulcowego pojazdu.

 

Firma AISIN zaprezentuje swój najnowszy produkt w szczególności podczas targów Equip Auto Lyon (Francja), w których będzie brać udział w dniach od 28 do 30 września.

 

Źródło: AISIN

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).