40 lat firmy AUTO-PARTNER GDAŃSK | MOTOFAKTOR

40 lat firmy AUTO-PARTNER GDAŃSK

person Redakcja 11/08/2023

2 sierpnia 1983 roku firma zaczęła swoją działalność jako warsztat ze specjalizacją w zakresie regeneracji reflektorów oraz napraw lamp, kierunkowskazów i zderzaków samochodowych.

 

Niewielka firma rodzinna z marzeniami i ambicjami od samego początku zorientowana była na profesjonalizmie i elastyczności w działaniu. Dlatego gdy w 1989 roku nastąpił przełom zmian ustrojowych i gospodarczych dokonała pierwszego importu elementów karoseryjnych bezpośrednio z fabryk Hella i Bosch w Niemczech aby w kolejnych latach konsekwentnie umacniać swoją pozycję na rynku i rozszerzać ofertę o części mechaniczne, elektryczne i układów chłodzenia.

Dynamiczne zmiany zachodzące na rynku, doprowadziły do przystąpienia w 1999 r do Group Auto Union International zrzeszającego największych dystrybutorów części zamiennych w Europie i zagranicą. Dzięki temu ma stałe kontakty handlowe z wiodącymi producentami części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych oraz umocniła swoją pozycję na rynku.

Kolejne lata były również czasem zmian i rozwoju. Nowoczesne centrum logistyczne z nowym systemem zarządzania usprawniło procesy magazynowe i skróciło czas obsługi zamówień a magazyn z wielopoziomową zabudową i automatyką magazynową zapewnił miejsce wśród liderów rynku samochodowych części zamiennych.

„Zawsze stawialiśmy sobie za zadanie pozostawanie na czele innowacji i doskonalenia naszych usług wspomina założyciel firmy AUTO-PARTNER GDAŃSK – Pan Antoni Jarosławski. Od początku działalności priorytetem naszej firmy był nacisk na bezpośrednią dostępność oferowanych produktów w siedzibie firmy wraz z dostawą do klienta. Atutem naszej firmy jest szeroka paleta asortymentowa części dostępnych od ręki oraz ogromna baza artykułów możliwa do zamówienia wedle indywidualnych potrzeb. Nasza oferta dostosowana jest do każdego odbiorcy z gwarancją codziennych dostaw nocnych i dziennych na terenie kraju i zagranicą.

40-lecie to dla nas czas celebracji, ale także moment refleksji nad tym co przyniesie przyszłość. Jesteśmy pełni zapału i gotowości do pokonywania nowych wyzwań oraz do wychodzenia ponad zmieniające się trendy w technologii, które kształtują nasz rynek. Dziękujemy naszym pracownikom, partnerom biznesowym i wszystkim osobom, które przyczyniły się do naszego rozwoju. Bez Was, 40 lat firmy AUTO-PARTNER GDAŃSK nie byłoby możliwe. Zapewniamy Was, że nasz cel pozostaje bez zmian – dostarczanie najwyższej jakości usług, dbanie o potrzeby klientów oraz tworzenie nowoczesnych i zrównoważonych rozwiązań dla motoryzacji przyszłości.”

Z okazji 40-lecia, firma pragnie serdecznie podziękować i zaprosić swoich klientów i współpracowników do wspólnego świętowania tego wyjątkowego jubileuszu.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).