27. Targi STACJA PALIW – znamy datę | MOTOFAKTOR

27. Targi STACJA PALIW - znamy datę

27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW odbędą się w dniach 13-15 maja 2020 r. w hali EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego.

Organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych Międzynarodowe Targi STACJA PALIW to od 27 lat największa wystawa branży paliwowej w całym regionie CEE. Są nie tylko wydarzeniem biznesowym, lecz przede wszystkim stanowią szeroko pojętą platformę wymiany wiedzy i doświadczeń, która umożliwia poznanie najnowszych rozwiązań technicznych czy legislacyjnych, oraz ludzi, którzy je tworzą lub istotnie nań wpływają.

 

Jeżeli interesuje Cię:

 

  • co sprawia, że nasze stacje są najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze na świecie?
  • jak działa dzisiejsza myjnia [MIASTECZKO MYJNI]
  • dlaczego stacje jako pierwsze mają obowiązek kas online?
  • czy będziemy jeździć na metanie (CNG/LNG)?
  • po co LPG flotom?
  • jak się jeździ elektrykiem?

 

Wszystkie sekrety branży paliwowej poznasz na XXVII Międzynarodowych Targach STACJA PALIW 2020!

 

Targi będą otwarte dla wszystkich, którzy interesują się tematem paliw. Każdy kierowca i potencjalny pasażer będzie mógł zapoznać się z praktycznymi aspektami działalności stacji paliw: przy stoiskach, na szkoleniach, prelekcjach, Forum Rynku Paliw Płynnych; a także koncernów paliwowych, których marki promować będą czołowi sportowcy.

 

Współczesna stacja to jednak nie tylko paliwa, lecz często całe centrum handlowo-usługowe: z bogatym asortymentem zarówno dóbr szybko zbywalnych (ang. FMCG), jak i całkiem luksusowych, znanych i cenionych marek, które stanowią gros oferty programów lojalnościowych zachęcających do tankowania. Standardowo już oferta stacji uzupełniona jest usługą hotelarsko-gastronomiczną (HoReCa). Nic dziwnego, że systemy sprzedażowe – zwłaszcza samoobsługowe – połączone z bezpiecznym raportowaniem do systemów fiskalnych są w centrum zainteresowania ich przedsiębiorców, i to właśnie ta branża jako pierwsza wprowadza kasy online.

 

Stacje są pod ciągłą obserwacją producentów, importerów i dystrybutorów kategorii fit – produktów spożywczych dla osób dbających o zdrowie i przykładających wagę do ekologicznych metod produkcji. W sklepach na stacjach naturalne przekąski pojawiają się m.in. przy kasach, na LED-owych ekranach podkreślana jest oferta wege, a w ladach chłodniczych, w widocznym miejscu, stoją np. napoje bez cukru. Wszystkich tych produktów będzie można skosztować podczas Targów.

 

Dla tych z kolei, którzy myślą o zainwestowaniu we własną stację, myjnię, sklep, warsztat itp., nieocenioną pomocą będą bezpośrednie spotkania z praktykami – członkami Polskiej Izby Paliw Płynnych, którzy podzielą się z nimi swą wiedzą i doświadczeniem. Tradycyjnie na Targach pokazują się firmy paliwowe, dostawcy infrastruktury służącej do magazynowania i wydawania paliw oraz sektora myjni [MIASTECZKO MYJNI].

 

Jak co roku, także podczas XXVII Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2020 zostaną ogłoszeni zwycięzcy Konkursu ZŁOTA STACJA 2020, premiującego najlepsze standardy stacji zrzeszonych w Polskiej Izbie Paliw Płynnych.

 

Źródło: Polska Izba Paliw Płynnych

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).