25. edycja Automechaniki we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

25. edycja Automechaniki we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 10/09/2018

25. Międzynarodowe Targi Automechanika Frankfurt 2018 odbywają się od 11 - 15 września.

W jednym miejscu zaprezentowane zostaną megatrendy motoryzacyjnego rynku wtórnego, cyfryzacji i ekologicznych pojazdów. Tegoroczna gala Automechanika Innovation Awards po raz pierwszy uhonoruje ponad 100 innowacji w dziedzinie sprzętu, części, akcesoriów, zarządzania i usług.

Pierwotny plan B Automechaniki z roku 1971 stał się najbardziej udanym wydarzeniem B2B na świecie. Wzrost na rynku motoryzacyjnym kontynuowany jest nieprzerwanie, o czym świadczy ponowne uczestnictwo w rekordowej liczbie wystawców w 25. edycji. W tym roku spodziewamy się również gości z ponad 170 krajów. Będą się koncentrować na postępie technologicznym, transferze wiedzy i tworzeniu nowych sojuszy. Detlef Braun członek zarządu Messe Frankfurt

 

Automechanika Frankfurt obejmie ponad 5 tys. wystawców (w roku 2016 było to 4 843) z 76 krajów na obszarze ok. 315 000 m² (2016: 288 100 m²). Messe Frankfurt spodziewa się gości z całego świata. Wśród nowości jest m.in. pokaz klasycznych i kolekcjonerskich samochodów w każdym wieku, które będzie można znaleźć w hali 12.

 

W tym roku Messe Frankfurt ogłasza 58 nominacji, 36 finalistów i 10 zwycięzców konkursu Automechanika Innovation Awards. Nagrody zostaną wręczone pierwszego dnia targów, 11 września 2018 r., o godz. 10:00 na Forum (Panorama hall). 40 procent zgłoszeń dotyczyło kategorii narzędzi, przyrządów pomiarowych i wyposażenia warsztatowego. Megatrend cyfryzacji jest widoczny nie tylko w dziedzinie technologii pojazdów, ale także wśród dealerów samochodowych i warsztatów – od usług eCall, zdalnych sterowników, inteligentnych akumulatorów i chmurowych systemów eksperckich po nowe systemy IT, komponenty i wirtualną rzeczywistość.

 

“Czyste” pojazdy to kolejny megatrend. Zgłoszenia obejmują produkty do testowania emisji i inspekcji, nowe urządzenia kontrolne do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa i produkty przeznaczone do mobilności elektrycznej. Finaliści i zwycięzcy Innovation Awards zostaną zaprezentowani w specjalnej gablocie w Festhalle. Po raz pierwszy tegoroczne targi oferują wycieczki, które odwiedzają stoiska tych firm.

 

Komplet informacji dotyczących targów Automechanika Frankfurt 2018 można znaleźć na Motofaktor.pl pod tym linkiem.

 

Źródło: Messe Frankfurt

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).