16 milionów części na ALZURA Tyre24 | MOTOFAKTOR

16 milionów części na ALZURA Tyre24

Platforma B2B ALZURA Tyre24 w ciągu ostatnich 2 lat odnotowała pozytywny rozwój w segmencie motoryzacyjnego rynku wtórnego.

W tym okresie zasób artykułów na motoryzacyjnym rynku wtórnym wzrósł o 78%. 40 000 partnerów platformy w całej Europie, takich jak sprzedawcy opon, warsztaty samochodowe i sprzedawcy samochodów, ma dostęp do asortymentu internetowego obejmującego 16 milionów różnych części samochodowych 972 marek.

 

Obok dalszego rozwoju na rynku wtórnym ALZURA Tyre24 w ciągu ostatnich dwóch lat zdołała zintegrować również części wyposażenia oryginalnego. Obecnie wielu dostawców oferuje silny asortyment części oryginalnego wyposażenia z około 350 000 pozycji. ALZURA Tyre24 chciałaby rozszerzyć tę działalność poprzez pozyskanie małych dealerów samochodowych aż po duże sieci dealerów samochodowych jako dostawców oryginalnego wyposażenia.

Rozszerzenie asortymentu produktów i oferowanych marek było możliwe dzięki europejskiej sieci ponad 2 000 dostawców. Dzięki szerokiemu i głębokiemu asortymentowi produktów nabywcy mają do dyspozycji całe spektrum części samochodowych.

 

W przeciwieństwie do handlu częściami samochodowymi w trybie offline, gdzie cena części zawiera często znaczne dopłaty za logistykę i administrację, cena online w ALZURA Opony24 jest często korzystniejsza, ponieważ koszty związane ze sprzedażą są po prostu niższe, a korzyści mogą być zatem przeniesione na kupujących. Ponieważ Tyre24 nie oferuje zróżnicowanych cen, bonusów itp., klienci handlowi mogą korzystać z wyjątkowych warunków hurtowych od wartości zamówienia jednego euro. W sumie kupujący w ALZURA Tyre24 mają dostęp do 18 milionów ofert online od ponad 2 000 marek w trzech kategoriach produktów: opony, felgi i samochodowe części zamienne.

 

Źródło: SAITOW AG

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).