100 000 punktów na 100-lecie Valeo | MOTOFAKTOR

100 000 punktów na 100-lecie Valeo

person Redakcja 1/09/2023

Valeo obchodzi w tym roku swoje 100-lecie. Z tej okazji, firma uruchamia specjalną grę w ramach programu Specialist Club. Do zdobycia aż 100 000 punktów.

Skanuj i wygrywaj

Promocja potrwa od 1 września do 31 października 2023 r. Aby zdobyć bonusowe punkty wystarczy założyć konto w Valeo Specialist Club (o ile jeszcze ktoś nie posiada) oraz skanować zakupione produkty Valeo.

 

Aby zostać zakwalifikowanym do konkursu należy zeskanować w aplikacji Specialist Club minimum 15 produktów z co najmniej 3 linii produktowych w czasie trwania akcji.

 

W grze przewidziano 8 nagród:

 

  • Nr 1 (ilość: 1): 25.000 punktów
  • Nr 2 (ilość: 1): 15.000 punktów
  • Nr 3 (ilość: 1): 10.000 punktów
  • Nr 4 do 8 (ilość: 5): 5.000 punktów

 

Warto przypomnieć, że punkty zgromadzone w programie lojalnościowym można wymieniać na środki pieniężne na karcie Edenred. Za pomocą karty można płacić za dowolne zakupy w sklepach stacjonarnych lub online.

 

Więcej szczegółów TUTAJ.

 

Źródło: Valeo

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).