Zoptymalizowana wyszukiwarka portalu partnerskiego DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Zoptymalizowana wyszukiwarka portalu partnerskiego DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 18/12/2018

Portal partnerski DT Spare Parts wprowadził ulepszone wyszukiwanie części dla partnerów dystrybucyjnych i klientów warsztatowych.

Zoptymalizowane wyszukiwanie produktów sugeruje już odpowiednią treść przy wpisywaniu wyszukiwanego hasła. Sugestie dotyczące wpisów w polu wyszukiwania są teraz podzielone na działy produktów. Pomaga to zawęzić wyniki przed wykonaniem wyszukiwania. Nawet ci, którzy chcą zobaczyć wszystkie wyniki, znajdą wyraźne zgrupowanie według podziałów produktów na stronie wyników wyszukiwania. Zaawansowane opcje wyszukiwania i wyświetlania ułatwiają wyszukiwanie produktów w bardziej ukierunkowany i oszczędzający czas sposób.

 

Ponad 41 tys. części i akcesoriów samochodowych można wyszukać na przykład za pomocą opisu artykułu, a także w połączeniu z nazwą modelu lub marką producenta. Wyszukiwarka produktów zawiera listę wszystkich treści pasujących do wprowadzonych terminów.

 

Możliwe jest również wyszukiwanie numerów DT, SA, OE/OEM, referencyjnych lub porównawczych.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).