Znamy już zwycięzcę DAF Driver Challenge 2022 | MOTOFAKTOR

Znamy już zwycięzcę DAF Driver Challenge 2022

person Adrian Januszkiewicz 4/10/2022

Węgier Gábor Szabados zwyciężył w konkursie DAF Driver Challenge 2022 pokonując w finałowej rozgrywce na torze testowym Goodyeara w Luksemburgu 14 zawodników.

 

 

W drodze po tytuł najsprawniejszego kierowcy pojazdów ciężarowych w Europie zawodnicy musieli stawić czoła różnym wyzwaniom, od sprzęgania naczepy i cofania, po jazdę ekologiczną oraz codzienne kontrole, takie jak monitorowanie stanu opon. Poza rywalizacją, finaliści uczestniczyli w siedmiu różnych warsztatach technicznych oraz z zakresu obsługi, zorganizowanych przez Goodyeara, zapoznając się z rodzajami testów, jakim poddawane są opony w fazie rozwoju.

Gábor Szabados został najlepszym kierowcą pojazdów ciężarowych w Europie w konkursie DAF Driver Challenge 2022

W imieniu Goodyeara chciałbym pogratulować każdemu kierowcy, który wziął udział w DAF Driver Challenge 2022 i Gáborowi Szabadosowi zdobycia tytułu ‘DAF Driver Challenge Champion 2022’. To dla nas zaszczyt, że możemy współpracować przy tak prestiżowym konkursie, który jest zgodny z naszymi wartościami i dążeniem do osiągania najlepszych wyników. Jesteśmy szczególnie dumni z naszej współpracy z firmą DAF, która jest zaangażowana w zwiększanie inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju bez uszczerbku dla wydajności – powiedział Maciej Szymański, dyrektor marketingu Goodyear ds. opon użytkowych w Europie.

 

Celem konkursu DAF Driver Challenge, organizowanego co roku i obejmującego zasięgiem całą Europę, jest wyłonienie najzdolniejszych kierowców pojazdów ciężarowych. Finałowa, dwudniowa rywalizacja została rozegrana na torze testowym Goodyeara w Luksemburgu, na którym na co dzień testuje się opony do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, aby uzyskać jak najlepsze osiągi i wydajność. Goodyear jest wyłącznym dostawcą opon na potrzeby konkursu, który jest zarazem kolejnym elementem udanej współpracy z marką DAF.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).