Znaczny wzrost sprzedaży Auto Partner SA w marcu 2021 | MOTOFAKTOR

Znaczny wzrost sprzedaży Auto Partner SA w marcu 2021

person Adrian Januszkiewicz 8/04/2021

Auto Partner S.A. odnotował 54,22-proc. wzrost sprzedaży w marcu 2021 roku w stosunku r/r.

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w marcu 2021 roku wzrosła do 184,440 mln zł – z 119,599 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Narastająco w okresie styczeń – marzec 2021 Grupa odnotowała 28,24-proc. wzrost sprzedaży: do 475,911 mln zł z 371,103 mln zł w okresie styczeń – marzec 2020 roku. Przychody ze sprzedaży spółek zależnych w marcu 2021 wyniosły 39,509 mln zł, a narastająco w okresie styczeń – marzec 2021 110,014 mln zł.

 

Przypomnijmy, że w roku 2020 Grupa odnotowała 13-proc. wzrost sprzedaży r/r: do blisko 1,7 mld zł. W bieżącym roku Auto Partner został ponownie laureatem Diamentów Forbesa, otrzymał też wsparcie finansowe z rządowej tarczy antykryzysowej oraz znalazł się na liście Poland’s Best Employers 2021. Otworzył też kolejne filie w ElbląguZgierzuOławieOpoluKędzierzynie-Koźlu, Dębicy, Trzebini i Inowrocławiu.

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).