Zmieniony adres hurtowni Arpol w Płocku | MOTOFAKTOR

Zmieniony adres hurtowni Arpol w Płocku

person Adrian Januszkiewicz 19/03/2019

Oddział sieci Arpol w Płocku został przeniesiony na ul. Rembielińskiego.

Filia Arpol Motor Company w Płocku zmieniła lokalizację. Od wczoraj (18 marca 2019 r.) znajduje się ona przy ul. Rajmunda Rembielińskiego 8. Dzięki przeniesieniu lokalizacji Arpol może zaoferować swoim klientom większy parking, zwiększoną powierzchnię magazynową, a co za tym idzie – większą ilość części dostępnych od ręki.

 

Misja firmy Arpol bazuje na największej wartości, którą stanowi klient i jego potrzeby. Nowoczesny system zarządzania, wykwalifikowany personel oraz rodzinna atmosfera pozwalają utrzymać zakres obsługi klienta na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń i dążenie do doskonałości sprawiły, że dziś Arpol postrzegana jest jako poważny konkurent, solidny partner handlowy i prestiżowy kontrahent biznesowy.

 

Źródło: Arpol

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).