Zmiany w zarządzie MEYLE AG |

Zmiany w zarządzie MEYLE AG

person Redakcja 7/07/2022

Hamburski producent części zamiennych MEYLE AG powołał od 1 lipca 2022 r. Marca Siemssena na członka zarządu.

Marc Siemssen od pięciu lat pełni w MEYLE funkcję Chief Human Resources Officer. Oprócz spraw kadrowych jako członek zarządu będzie odpowiadał za marketing, sprzedaż i zarządzania produktami. Wnosi wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, m.in. w branży motoryzacyjnej. Siemssen uzupełni skład zarządu MEYLE, który obecnie składa się z prezesa dra Karla J. Gaertnera i dyrektora finansowego Dirka Damaschke.

Przez ostatnie pięć lat, w tym zwłaszcza w wyjątkowym okresie pandemii, Marc Siemssen pokazał, że świetnie rozumie nasze przedsiębiorstwo, ludzi, którzy tutaj pracują, naszą kulturę i nasz rynek”. Cieszymy się, że będziemy mogli dalej wraz z nim kształtować przyszłość naszego przedsiębiorstwa. Dr. Karl J. Gaertner prezes zarządu MEYLE AG

 

Marc Siemssen z dużym zapałem patrzy na swoją nową rolę w przedsiębiorstwie.

Dziękuję za zaufanie i z radością skorzystam z okazji, aby podołać bieżącym wyzwaniom, jak pandemia, i odkryć nowe możliwości rozwoju dla naszej firmy. Mój dotychczasowy zakres obowiązków, czyli zarządzanie personelem z naciskiem na kulturę pracy i wizerunek pracodawcy, pozostanie bliski mojemu sercu. Marc Siemssen

 

Chociaż MEYLE ma już wysoką pozycję na niezależnym rynku części, na którym jest uważany za producenta części klasy premium, Siemssen widzi potencjał dalszej ekspansji międzynarodowej jako producent i twórca technicznie udoskonalonych części, a także spopularyzowania marki u osób spoza branży. MEYLE już od 20 lat udowadnia kompetencje i kunszt inżynierski swoją flagową linią produktów „MEYLE HD”.

 

Firma działa przy tym w sposób tradycyjny, zatrudniając własnych inżynierów, którzy udoskonalają niedopracowane oryginalne części zamienne, aby były bardziej niezawodne, trwałe i ekologiczne. Zrównoważony rozwój i pionierski duch zakorzenione są silnie w charakterze MEYLE. Dlatego MEYLE rozbudowuje swoje rozwiązania HD, przewidując przyszłe wymagania rynkowe związane z pojazdami elektrycznymi.

 

Źródło: MEYLE

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).