Zmiany w składzie zarządu Ursus S.A. w restrukturyzacji | MOTOFAKTOR

Zmiany w składzie zarządu Ursus S.A. w restrukturyzacji

person Adrian Januszkiewicz 8/02/2019

Ursus S.A. w najnowszym raporcie bieżącym oficjalnie poinformował o zmianach składzie zarządu, jednocześnie zmniejszając go do 3 członków.

Jak wynika z raportu, podczas posiedzenia Rady Nadzorczej Ursus S.A. w restrukturyzacji 6 lutego br. zaszły następujące zmiany:

 

  • Monika Kośko złożyła rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu spółki;
  • z funkcji członków zarządu spółki zostali odwołani Marcin Matusewicz i Zoran Radosavljević;
  • Agnieszka Biała objęła funkcję wiceprezesa zarządu spółki;
  • skład zarządu spółki został zmniejszony do 3 osób.

 

Na skutek ww. rezygnacji i podjętych przez Radę Nadzorczą uchwał, skład zarządu Ursus S.A. w restrukturyzacji od dnia 6 lutego 2019 r. jest następujący:

 

  • Prezes Zarządu – Tomasz Zadroga,
  • Wiceprezes Zarządu – Agnieszka Biała,
  • Wiceprezes Zarządu – Michał Nidzgorski.

 

Na ww. posiedzeniu Rady Nadzorczej  jej członkowie, mając na uwadze aktualną sytuację ekonomiczno – finansową spółki, zdecydowali również, iż począwszy od dnia 1 marca 2019 r. będą wykonywali swoje obowiązki bez stałego wynagrodzenia.

 

Więcej o restrukturyzacji spółki w naszym artykule “Kłopoty Ursusa – będzie restrukturyzacja“.

 

Źródło: Ursus S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).