Zmiany w Radzie Nadzorczej i Komitecie Audytu FO Dębica | MOTOFAKTOR

Zmiany w Radzie Nadzorczej i Komitecie Audytu FO Dębica

person Adrian Januszkiewicz 8/09/2021

Zarząd FO Dębica ogłosił w najnowszym raporcie bieżącym powołanie Agnieszki Joanny Modras do Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu spółki.

Jak czytamy w najnowszym raporcie bieżącym FO Dębica SA w dniu 6 września 2021 r. Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę o powołaniu do jej składu Agnieszki Joanny Modras.

 

Nowa członkini rady to Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka studiów podyplomowych dot. zarządzania ryzykiem w instytucjach finansowych w Szkole Głównej Handlowej (2017), od 2017 roku uczestnik programu studiów doktoranckich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2002-2004 prawnik w warszawskim biurze Weil Gotshal & Manges. Następnie, w okresie od 2004 do 2015 r. radca prawny w Sołtysiński Kawecki & Szlęzak. W latach 2015-2020 dyrektor departamentu obsługi prawnej Banku Pocztowego S.A. Od 2020 roku dyrektor departamentu prawnego Banku Gospodarstwa Krajowego. Od 2020 roku niezależny członek rady nadzorczej ZT Kruszwica S.A. W przeszłości niezależny członek rady nadzorczej oraz przewodnicząca komitetu audytu w FCA-Group Bank Polska S.A. (2017-2019), a także wiceprzewodnicząca rady nadzorczej Immusec sp. z o.o. (2016-2019).

 

Jak wynika z treści raportu spełnia ona kryteria niezależności w rozumieniu Ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym, jak również w rozumieniu Załącznika II do Zalecenia Komisji Europejskiej 2005/162/WE z dnia 15 lutego 2005 r. dotyczącego roli dyrektorów niewykonawczych lub będących członkami rady nadzorczej spółek giełdowych i komisji rady (nadzorczej), a także kryteria opisane w Dobrych Praktykach Spółek Notowanych na GPW 2021.

 

Złożyła ona też oświadczenie, że:

 

  • nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.,
  • nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej wobec Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej bądź w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu;
  • nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

Ponadto, na posiedzeniu w dniu 6 września 2021 r., Rada Nadzorcza spółki podjęła uchwałę o powołaniu Agnieszki Joanny Modras na Członka Komitetu Audytu.

 

Źródło: FO Dębica SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).