Zmiany w organizacji Groupauto Polska | MOTOFAKTOR

Zmiany w organizacji Groupauto Polska

person Adrian Januszkiewicz 18/02/2019

Groupauto Polska i Hurtownia Motoryzacyjna Gordon osiągnęły porozumienie w sprawie zakończenia współpracy z dniem 31 grudnia 2018.

W związku z osiągniętym porozumieniem i zakończonymi formalnościami Hurtownia Gordon od początku roku nie jest już członkiem Groupauto Polska. Przypominamy przy tym, że w listopadzie ubiegłego roku Hurtownia Gordon osiągnęła również porozumienie z Grupą AD International i stała się 25. partnerem sieci z początkiem bieżącego roku.

 

Od momentu powstania w 1991 roku Gordon zbudował solidną sieć na terenie Polski: firma prowadzi magazyn centralny (Zamość) i 5 magazynów regionalnych (Radom,Olsztyn, Ruda Sląska, Gdańsk, Chojnice), dostarczając towar do 156 placówek na terenie całego kraju. Gordon zatrudnia łącznie 1500 osób. Obroty krajowe wynoszące około 200 mln euro w częściach samochodowych do samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, narzędziach i wyposażeniu warsztatów pozostawiają firmę wśród głównych graczy na polskim rynku.

Obecna struktura Groupauto Polska

Źródło: Groupauto Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).