Zmiany w kierownictwie jednego z działów Axalty | MOTOFAKTOR

Zmiany w kierownictwie jednego z działów Axalty

person Adrian Januszkiewicz 13/10/2020

Axalta ogłosiła odejście Steve'a Markevicha, który od 2013 r. sprawował nadzór na działem powłok do pojazdów użytkowych i od 2016 r. pieczę nad rynkiem chińskim.

W związku z odejściem Steve’a Markevicha, do zespołu firmy w roli Senior Vice President, Global Transportation Coatings, od 12 października 2020 r. dołącza Hadi Awada. Będzie on odpowiedzialny za dział powłok dla pojazdów użytkowych i ciężarowych.

Pragnę podziękować Steve'owi za jego liczne osiągnięcia w firmie. Firma nie byłaby dziś tu, gdzie jest, bez jego ogromnego wkładu na przestrzeni ostatnich siedmiu lat. To dzięki niemu jesteśmy liderem branży powłok do pojazdów użytkowych. Steve wraz z zespołem pozyskał wiele cennych kontraktów, poczynił ogromne postępy w działalności na rynku chińskim i przetarł szlaki w obszarze powłok do wnętrz samochodowych. Steve będzie z nami do 2 listopada, co pozwoli na płynne przejęcie jego obowiązków. Z ogromną radością witam Hadiego w zespole kierowniczym firmy. Będzie on odgrywał kluczową rolę w naszym dalszym rozwoju i umacnianiu pozycji w branży powłok do pojazdów użytkowych. Hadi dysponuje dogłębną wiedzą z dziedziny handlu oraz bogatym doświadczeniem w zarządzaniu firmami, które nieustannie się rozwijają, aby zaspokajać potrzeby klientów. Co więcej, bardzo koncentruje się na budowaniu bliskich relacji z klientami i z pasją podchodzi do pełnienia funkcji lidera zespołu. Jestem przekonany, że praca Hadiego oraz wyjątkowego zespołu kierowniczego działu transportation przyczyni się do rozwoju naszej działalności w segmencie pojazdów użytkowych i ciężarowych– zarówno w istniejących, jak i mniej rozwiniętych obszarach branży transportowej. Robert Bryant CEO Axalty

 

Hadi Awada pracował wcześniej w firmie Faurecia, gdzie zajmował różne stanowiska o stale rosnącym zakresie odpowiedzialności. W ostatnim czasie zajmował stanowisko prezesa w Clean Mobility na Amerykę Północną i był członkiem zarządu firmy Faurecia na Amerykę Północną. Do jego obowiązków należało zarządzanie firmą o wartości wielu miliardów dolarów oraz rozwój i wdrażanie nowych technologii dla klientów poszukujących innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań. Wcześniej pracował w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Azji, w tym w chińskiej jednostce firmy Faurecia odpowiedzialnej za technologie kontroli emisji. Po uzyskaniu tytułu B.A. z University of Toledo podjął pracę w Ford Motor Company.

Do pracy w firmie Axalta przyciągnął mnie duch jej przedsiębiorczości. Z niecierpliwością czekam na możliwość identyfikowania pojawiających się możliwości i opracowywania nowych produktów i usług, które będą zaspokajać zmieniające się potrzeby naszych klientów. Hadi Awada
Zawsze miałem przywilej współpracowania z zaangażowanymi, poświęconymi pracy i przedsiębiorczymi ludźmi – od wyodrębnienia jednostki przez debiut na giełdzie po wyznaczenie odpowiedniej ścieżki jej rozwoju. Wiem, że firma jest w dobrych rękach i na dobrej drodze. Dlatego z niecierpliwością czekam na jej dalsze sukcesy. Steve Markevich

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).