Zmiany personalne w zarządzie Helli | MOTOFAKTOR

Zmiany personalne w zarządzie Helli

person Adrian Januszkiewicz 2/03/2020

Komitet Akcjonariuszy Hella podjął decyzję o kilku zmianach personalnych w zarządzie spółki. M.in. zasiądzie w niej Björn Twiehaus.

Twiehaus obejmie stanowisko zastępcy dyrektora zarządzającego pionu elektroniki Hella od 1 kwietnia br. Tym samym zostanie również członkiem zarządu spółki. Absolwent inżynierii mechanicznej i przemysłowej pracuje w firmie Hella od 2002 roku, a od 2017 roku jest członkiem zarządu pionu biznesowego Electronics.

 

Ponadto dr Werner Benade, dyrektor zarządzający działu Aftermarket i Special Applications, opuści zarząd po wygaśnięciu jego umowy 31 marca br. W przyszłości działalnością Aftermarket będzie zarządzał prezes i dyrektor generalny dr Rolf Breidenbach. Bernard Schäferbarthold, dyrektor zarządzający ds. Finansów, kontrolingu, technologii informacyjnej i zarządzania procesami, przejmie odpowiedzialność za segment Special Applications. Nowy przydział ma również lepiej odzwierciedlać heterogeniczny krajobraz grup docelowych obu segmentów.

 

Co więcej dr Nicole Schneider, która od początku 2016 r. odpowiadała za globalne zarządzanie zasobami ludzkimi Hella jako dyrektor zarządzający ds. HR, odeszła z firmy w drodze wzajemnego porozumienia w dniu 29 lutego br. Wakat w dziale zasobów ludzkich jest do uzupełnienia na poziomie zarządu. Do tego czasu będzie nim zarządzać dr Rolf Breidenbach.

Cieszymy się, że Björn Twiehaus, wysoce kompetentny ekspert i menedżer z wieloletnim doświadczeniem w Helli, dołącza do zarządu. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować dr Schneider i dr Benade'owi za ich osiągnięcia w poszczególnych obszarach, za które odpowiadali. Życzymy im wszystkim powodzenia w przyszłości. Carl-Peter Forster Przewodniczący Komitetu Akcjonariuszy Hella

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).