Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego LKQ Europe | MOTOFAKTOR

Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego LKQ Europe

person Redakcja 15/08/2019

John S. Quinn, wiceprezes i dyrektor generalny LKQ Europe, przechodzi na emeryturę. Zastąpi go Arnd Franz.

Arnd Franz, obecnie dyrektor operacyjny LKQ Europe, obejmie stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego od 1 października 2019 r. Arnd Franz dołączył do LKQ w kwietniu tego roku. Wiele lat pracował w Grupie Mahle, gdzie ostatnio był wiceprezesem odpowiedzialnym m.in. za globalną sprzedaż i Mahle, w tym rynek wtórny. W latach 2006–2013 był wiceprezesem wykonawczym i dyrektorem generalnym Mahle Aftermarket.

Dołączenie Arnda Franza do naszego europejskiego kierownictwa planowaliśmy od dawna. Jestem przekonany, że Arnd może jeszcze bardziej przyspieszyć integrację naszych wiodących firm w branży. Wierzę, że pod jego kierownictwem będziemy nadal rozwijać nasz sukces w Europie. Dominick Zarcone prezes i dyrektor generalny LKQ Corporation

 

LKQ Corporation to amerykański dystrybutor części samochodowych obecny w Europie m.in. poprzez takie firmy jak ELIT, Mekononem, Stahlgruber czy zakupiony od HelliFTZ i Inter-Team. Więcej w naszym artykule “TOP lista europejskich dystrybutorów części motoryzacyjnych“.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).