Nexus zmienia prezesa | MOTOFAKTOR

Zmiana na fotelu prezesa Nexusa

person Adrian Januszkiewicz 19/06/2020

Na ostatnim zgromadzeniu akcjonariuszy Nexus Automotive International wybrano nowego prezesa, którym został Brazylijczyk Gerson Prado.

Gerson Prado pracuje w sektorze części samochodowych od 36 lat. Jako dyrektor generalny SK Automotive kieruje jednym z największych dystrybutorów części samochodowych w Brazylii.

 

Karierę rozpoczął w branży jako sprzedawca, zajmując stanowiska kierownicze i dyrektorskie w dystrybucji i przemyśle. SK jest częścią Shark Group, a także 12 innych firm, które są liderami na rynkach, na których działają.

Są to niespotykane czasy, zarówno dla motoryzacyjnego rynku wtórnego, jak i dla świata, w którym żyjemy. Ale przejdziemy przez to i przygotowując się teraz będziemy w stanie wykorzystać szanse, które pojawią się w przyszłym przekształconym przemyśle. Od zapewnienia sobie miejsca przy stole do inteligentnej mobilności, po przyciągnięcie talentów przyszłości, czekają nas poważne wyzwania. Ale nasz jest postępowym sojuszem i czekam jako nowy prezes, współpracujący z N! Zespołem i N! Społecznością na to, aby sprostać tym wyzwaniom, bazując na doskonałej pracy mojego poprzednika. Gerson Prado nowy prezes Nexusa
To był zaszczyt być prezesem przez ostatnie 6 lat. W momencie, gdy moja kadencja dobiegła końca i wyznaczono nowego prezesa, Nexus po raz kolejny udowodnił, że jest naprawdę międzynarodowy, wybierając Gersona Prado z Brazylii. Jest bliskim przyjacielem i współpracownikiem i z niecierpliwością czekam na udzielenie mu mojego pełnego wsparcia, ponieważ nadal wspólnie działamy jako członkowie Komitetu Wykonawczego Zarządu Nexusa przez następne 3 lata. Życzę mu powodzenia i sukcesów na nowym stanowisku. Akram Shahrour CEO Grupy Abu Khader z siedzibą w Jordanii i N! Członka
Praca z Akramem, który jako udziałowiec/członek i przewodniczący był zaangażowany w budowę Nexusa, była ogromną przyjemnością od początku. To była świetna podróż z doskonałym skutkiem. Z przyjemnością witam Gersona na stanowisku prezesa! Gael Escribe CEO Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).