Złoto w SAP Quality Awards CEE dla Inter Cars | MOTOFAKTOR

Złoto w SAP Quality Awards CEE dla Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 21/09/2018

Inter Cars otrzymał złotą nagrodę w konkursie SAP Quality Awards za zbudowany razem z firmą e-point nowoczesny system B2B e-commerce.

System B2B e-commerce, oparty o platformę Hybris, został zaprojektowany z myślą o partnerach biznesowych Inter Cars – pracownikach warsztatów samochodowych. Dzięki niemu wyszukiwanie i zamawianie części stało się szybsze i bardziej intuicyjne, a cała platforma działa również na urządzeniach mobilnych.

 

Rozwiązanie jest sukcesywnie wdrażane na kolejne rynki, na których operuje firma.

 

SAP Quality Awards to międzynarodowy konkurs, w którym niezależne jury nagradza najlepiej zrealizowane wdrożenia, szczególną uwagę kładąc na obszar zarządzania projektami. Wydarzenie jest organizowane od 2010 roku. Jury konkursowe bierze pod uwagę zgodność projektu z najlepszymi praktykami, pryncypia jakości, czas i koszt wdrożenia oraz korzyści biznesowe.

 

Inter Cars zdobył główną nagrodę w kategorii „Innovation Customer Experience and Commerce“. Złoto za najlepsze wdrożenia rozwiązań SAP w Europie Środkowo-Wschodniej oznacza też, że projekt przechodzi do kolejnego etapu konkursu.

 

Wręczenie nagród odbyło się na SAP Technology Forum w Sopocie, gdzie główną nagrodę w imieniu zespołu projektowego, odebrała Project Managerka projektu, Sylwia Cicholska-Karaś.

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).