Złoto dla zawieszenia sportowego Bilstein | MOTOFAKTOR

Złoto dla zawieszenia sportowego Bilstein

person Redakcja 12/03/2020

Bilstein po raz kolejny otrzymał prestiżowe wyróżnienie Golden Top Brand 2020. Nagroda ta jest tym cenniejsza, bowiem przyznają ją kierowcy.

Redakcja “Auto Zeitung” przeprowadziła doroczny plebiscyt na najlepsze produkty motoryzacyjne. W kategorii zawieszenia sportowego marka Bilstein, po raz dwunasty z rzędu, zajęła pierwsze miejsce. Takiego zdania było blisko 30% z 15 631 głosujących.

Bilstein od połowy ubiegłego wieku aktywnie uczestniczy w sportach motorowych. Zebrane w nich doświadczenia procentują przy produkcji zawieszenia, także do samochodów używanych w codziennym ruchu drogowym. O zdobytej pozycji wśród kierowców świadczą właśnie nagrody przyznane w plebiscytach z udziałem użytkowników. Wspieramy także polskich zawodników, od ubiegłego roku Bilstein jest partnerem Gosi Rdest. Już po pierwszym sezonie współpracy widać wzrost zainteresowania referencjami zawieszenia do samochodów sportowych oraz o wysokich osiągach. Andrzej Wojciech Buczek doradca techniczny w IHR Warszawa, przedstawicielstwa producenta amortyzatorów Bilstein w Polsce

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).