„Złote chwile” do wygrania w promocji Texaco Havoline | MOTOFAKTOR

„Złote chwile” do wygrania w promocji Texaco Havoline

person Adrian Januszkiewicz 22/11/2018

W ramach promocji Texaco Havoline, kupując olej silnikowy można wygrać upominek o wartości 1800 zł.

Do wyboru jest m.in. skok ze spadochronem czy jazda samochodem wyczynowym. W konkursie można brać udział do 31 grudnia.

 

Promocja Texaco Havoline „Wygraj swoje złote chwile” to możliwość wygrania karty podarunkowej „Złota chwila” o wartości 1800 zł. Do wyboru jest niemal 7000 aktywności, a wśród nich wiele interesujących propozycji m.in. dla fanów sportów ekstremalnych czy motoryzacji.

 

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zakupić produkt nią objęty, wejść na konkursową stronę internetową, wpisać unikalny kod (znajdujący się na naklejce produktu) i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

 

Więcej szczegółów oraz regulamin znaleźć można na stronie promocji.

 

Źródło: Texaco

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).