Zintegrowany moduł EGR od BorgWarner | MOTOFAKTOR

Zintegrowany moduł EGR od BorgWarner

person Adrian Januszkiewicz 1/11/2018

Firma BorgWarner opracowała zintegrowane rozwiązanie EGR pomagające zmniejszyć emisję tlenków azotu.

W czasach coraz bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących emisji, zaawansowane technologie są ważniejsze niż kiedykolwiek. BorgWarner dostarcza wiodącym światowym producentom samochodów w różnych regionach świata wysokiej klasy układ EGR. Rozwiązanie BorgWarner zredukuje emisję NOx dla pojazdów z silnikami wysokoprężnymi, pomagając im w przestrzeganiu najnowszych norm, takich jak Euro 6d.

Dzięki naszemu najnowszemu zintegrowanemu układowi EGR, BorgWarner spełnia znacznie rosnące zapotrzebowanie na wydajne i czyste technologie do zastosowań w zakresie spalania. Joe Fadool prezes i dyrektor generalny BorgWarner Emissions & Thermal Systems

 

Zaawansowany układ EGR firmy BorgWarner jest efektywną i ekonomiczną technologią, która znacznie zmniejsza emisję NOx, recyrkulując kontrolowaną część gazów spalinowych z powrotem do powietrza wlotowego. Układ EGR firmy BorgWarner redukuje emisję NOx dzięki zoptymalizowanej absorpcji ciepła, a także zmniejsza stężenie tlenu w komorze spalania, co powoduje obniżenie szczytowej temperatury cylindra. Dzięki możliwości wytrzymania wysokich obciążeń termicznych, zaawansowane kompleksowe rozwiązanie zapewnia zwiększoną wydajność i trwałość nawet przy minimalnym przepływie chłodziwa. Moduł EGR łączy liczne technologie, takie jak chłodnica EGR, obejście i zawór EGR w jeden kompaktowy pakiet.

 

Źródło: BorgWarner

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).