Zielona Karta - akcja "Bez napinki Briggs & Stratton" | MOTOFAKTOR

Zielona Karta - akcja "Bez napinki Briggs & Stratton"

person Redakcja 7/03/2022

Marka Briggs & Stratton, reprezentowana w Polsce przez Chabin.pl, wychodzi z kolejną inicjatywą dla Młodych Mechaników.

Akcja „BEZ NAPINKI Z BRIGGS & STRATTON” to przede wszystkim wiedza z zakresu czynności obsługowych, którą każdy użytkownik sprzętów opartych o silniki czterosuwowe po prostu musi znać. Jest to również dodatkowa szansa na udział w finałach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

W akcji „BEZ NAPINKI Z BRIGGS & STRATTON” może wziąć udział każdy uczestnik Mistrzostw. Wystarczy, że zaloguje się na swoje konto w Akademii Młodego Mechanika i podejmie wyzwanie, które przygotowane dla niego przez firmę. Na uczestnika z najlepszym wynikiem za to dodatkowe zadanie, czeka „zielona karta” i tym samym prawo do udziału w finałach bez względu na wynik eliminacji.

 

Jak zdobyć „zieloną kartę”? W udostępnionej bazie wiedzy m.in. w formie poradników wideo, będzie można zapoznać się z najważniejszymi tematami związanymi czynnościami obsługowymi sprzętów, których sercem są silniki czterosuwowe. W kolejnym kroku uzupełnienie testów i wykonanie zadań sprawdzających pozwoli uczestnikowi z najwyższą liczbą punktów otrzymać „zieloną kartę” i tym samym zakwalifikować się do finału XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Treści przygotowane przez Briggs & Stratton są starannie wyselekcjonowane i podane w przystępny sposób przez ekspertów z działu serwisowego firmy Chabin. Jest to doskonała baza wiedzy, która z pewnością przyda się również podczas konkurencji praktycznych w finale Mistrzostw.

Chabin.pl jest łódzką firmą, która sprowadziła amerykańską markę Briggs & Stratton do Polski. Od blisko czterech dekad firmy tworzą wspólną historię z tą ponad stuletnią marką. Przez ten czas zdobyły ogromne doświadczenie na rynku zarówno w mechanice, dystrybucji, jak i doradztwie technicznym. Firmy tworzą wyjątkową jakość poprzez cenne relacje z klientami, dostawcami i pracownikami. Jako centralny autoryzowany dystrybutor Chabin.pl wzmacnia markę Briggs & Stratton w Polsce fachowym wsparciem i obsługą serwisową sieci.

 

Briggs & Stratton jest największym na świecie producentem czterosuwowych silników benzynowych chłodzonych powietrzem, które znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach i maszynach wykorzystywanych w ogrodach (kosiarki, traktorki koszące), czy też w budownictwie (zamiatarki, zacieraczki, agregaty). Jednostki sygnowane logiem Briggs & Stratton z powodzeniem napędzają maszyny marek takich jak John Deere, Husqvarna, Stihl, Stiga czy też ALKO.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).