ZF Workshop Tour 2019 rusza w Polskę! | MOTOFAKTOR

ZF Workshop Tour 2019 rusza w Polskę!

person Redakcja 16/07/2019

Wysłannicy marki Sachs ruszają w Polskę, aby sprawdzić produkty jakich marek polecają mechanicy pracujący w niezależnych warsztatach samochodowych.

Zaledwie miesiąc temu miał miejsce finał ZF Aftermarket Tech Adventure, a przedstawicielstwo ZF Aftermarket w Polsce rozpoczyna już kolejną kampanię – tym razem w wakacyjnym stylu. Po wspólnej nauce i zabawie w czasie serii eventów, wybieramy się z wizytą do polskich warsztatów.

 

W czasie „ZF Workshop Tour 2019 – na tropie sprzęgieł Sachs”, błękitna załoga pokona ponad 8 500 kilometrów i odwiedzi 160 warsztatów. Wysłannik Sachs i towarzysząca mu Miss Sachs odwiedzą punkty warsztatowe położone w każdym zakątku naszego kraju – od Bieszczad po Zalew Szczeciński i od Gór Izerskich po Suwalszczyznę. Wcielając się w zwykłego klienta warsztatu wysłannik Sachs będzie uważnie słuchał części jakich marek są rekomendowane przez obsługującego go mechanika. Jeśli w czasie umawiania się na naprawę samochodu zarekomendowana zostanie marka Sachs i transakcja zakupu sfinalizowana – gratulacje! Pracownik warsztatu otrzyma specjalną nagrodę w postaci wysokiej jakości bezprzewodowego głośnika marki Marshall, który wręczony zostanie przez Miss Sachs. To sprzęt, który z pewnością umili niejedno popołudnie spędzone w warsztacie.

Finał ZF Aftermarket Tech Adventure trwał tydzień, ale ZF Workshop Tour 2019 potrwa kilka miesięcy. Jakość produktów marki Sachs to wynik wieloletniej, bliskiej współpracy z czołowymi producentami samochodów, w których nasze części są montowane. Gwarantuje to również satysfakcję klientów warsztatów niezależnych. Peter Rothenhöfer dyrektor przedstawicielstwa ZF w Polsce

Wysłannik Sachs dotrze nie tylko do warsztatów ulokowanych w dużych miastach, ale również do tych działających w mniejszych miejscowościach. To bardzo ważna grupa klientów marki Sachs, ponieważ mieszkańcy mniejszych aglomeracji w o wiele większym stopniu korzystają z własnych samochodów wobec mniej dostępnej komunikacji publicznej. Jakość części używanych do naprawy pojazdów ma bezpośrednie znaczenie dla bezpieczeństwa i niezawodności pojazdu w trakcie podróży.

Profesjonaliści branży warsztatowej cieszą się dużym zaufaniem swoich klientów, dlatego rekomendacje i pozytywne opinie mechaników w kontekście naszych części, są dla nas tak ważne. Peter Rothenhöfer

 

Relacje z ZF Workshop Tour 2019 – na tropie sprzęgieł Sachs będzie można śledzić na oficjalnym profilu marki w serwisie Facebook – Sachs Polska. Co więcej, dla tych mechaników, którzy otrzymają nagrodę, wspólne zdjęcie z Miss Sachs będzie świetną okazją do autopromocji swojego warsztatu.

 

Regulamin i szczegóły promocji dostępne na stronie: aftermarket.zf.com/pl/sachs/workshoptour.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę ZF

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).