ZF [pro]Service niebawem również w Polsce | MOTOFAKTOR

ZF [pro]Service niebawem również w Polsce

person Redakcja 17/04/2023

Po zapowiedzi na targach Automechanika w 2022 roku, już wkrótce koncept ZF [pro]Service rozpocznie swoją działalność w Polsce.

 

Podstawowymi wartościami definiującymi ZF Aftermarket są innowacja, cyfryzacja i partnerstwo. Misją firmy jest wspieranie swoich klientów i dążenie do tego, by partnerzy warsztatowi mieli dostęp do profesjonalnej i najnowszej wiedzy rynkowej oraz szerokich możliwości rozwojowych. Ważnym krokiem w realizacji tej misji jest zbliżająca się premiera nowego konceptu, który pozwoli warsztatom lepiej przygotować się na wyzwania dynamicznie zmieniającego się rynku oraz poszerzać swoje kompetencje, a tym samym ofertę serwisową.

Korzyści dla partnerów ZF [pro]Service

Partnerzy ZF [pro]Service mogą liczyć na bogatą ofertę wsparcia w ramach przynależności do konceptu, dzięki czemu będą mieli możliwość poszerzania zakresu świadczonych usług. Najważniejsze korzyści z członkostwa w ZF [pro]Service obejmować będą działania z zakresu szkolenia i rozwoju kompetencji pracowników warsztatów. Partnerzy otrzymają również wsparcie biznesowe i marketingowe – np. poprzez wizyty opiekunów firmy, zapewnienie dostępu do profesjonalnej wiedzy technicznej za pomocą portalu, infolinii i service desk, a także umieszczenie w dedykowanej wyszukiwarce Partnerów, regionalne konferencje dla członków konceptu oraz promocję warsztatów wśród flot.

 

Postawienie na silne partnerstwo, osobiste wsparcie warsztatów, a tym samym rozwój nowych możliwości biznesowych jest wyznacznikiem działania konceptu warsztatowego ZF [pro]Service.

Dostęp do profesjonalnego know-how

Warsztaty w ramach konceptu będą miały możliwość wyboru rodzaju partnerstwa oraz specjalizacji. Pozwoli to na precyzyjne ustalenie zakresu właściwego wsparcia technicznego dla Twojego warsztatu.
Jednym z głównych narzędzi przygotowywanych w ramach ZF [pro]Service będzie dedykowany portal internetowy z dostępem do praktycznych wskazówek w formie krótkich filmów i informacji produktowych. Znajdą się tam również instrukcje montażowe do konkretnych pojazdów, katalog części online, newsletter kierowany do warsztatów i inne przydatne aplikacje.

Od kilku lat widzimy coraz większe zainteresowanie i potrzebę szkoleń omawiających tematykę diagnostyki pojazdów ciężarowych – mówi Michał Głażewski, Kierownik Zespołu Szkoleniowego ZF Aftermarket – Rozwój konceptu warsztatowego ZF [pro]Service jest pionierskim krokiem w kierunku wsparcia warsztatów zajmujących się obsługą i naprawą pojazdów użytkowych w Polsce. Koncept jest jednocześnie szansą na poszerzenie zakresu świadczonych usług i rozwój poprzez wyspecjalizowanie się w nowym obszarze. Partnerzy ZF [pro]Service będą mieli dostęp do wcześniej niedostępnych materiałów, dedykowanych szkoleń oraz osobistych konsultacji, co pozwoli im na dynamiczny rozwój i wypracowanie przewagi rynkowej.

 

Koncept warsztatowy ZF [pro] Service już niedługo rozpocznie swoją działalność w Polsce. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej ZF Aftermarket. Warto też śledzić kanał ZF Aftermarket na Facebooku.

 

Artykuł sponsorowany przez ZF Aftermarket

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).