ZF Aftermarket Tech Adventure 2018 | MOTOFAKTOR

ZF Aftermarket Tech Adventure 2018

person Redakcja 20/04/2018

Wiedza techniczna i praktyka warsztatowa, a na deser zmagania na torze wyścigowym oraz przygoda off-road.

To wszystko czeka na uczestników wydarzenia ZF Aftermarket Tech Adventure 2018, które odbędzie się w czerwcu 2018 roku na terenie jednego z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce, centralnie położonego Toru Warszawa Modlin. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Adam Małysz.

 

Projekt ZF Aftermarket Tech Adventure jest nową odsłoną cyklu szkoleń SACHS Roadshow połączonych z elementami motorsportu, organizowanych przez przedstawicielstwo ZF Aftermarket w Polsce w latach poprzednich. Od 11 do 22 czerwca 2018 roku odbędzie się 9 dwudniowych sesji przeznaczonych dla przedstawicieli serwisów samochodowych korzystających z części i rozwiązań technicznych ZF Aftermarket.

Teoria i praktyka

Na część warsztatową ZF Aftermarket Tech Adventure 2018 składają się szkolenia związane z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi oferowanymi przez ZF Aftermarket. Szkolenia teoretyczne i praktyczne poświęcone układom zawieszenia, kierowniczym, hamulcowym, systemom bezpieczeństwa oraz układom przeniesienia napędu zamienią dobrych mechaników w ekspertów w swojej branży. Uczestnicy warsztatów poznają nie tylko bogatą ofertę ZF Aftermarket, lecz także zdobędą niezbędną wiedzę dotyczącą prawidłowej diagnostyki usterek oraz prawidłowego i bezpiecznego montażu części należących do tych układów. Każdy mechanik przekona się też, jak ważna jest jego praca: uczestnicy zyskają możliwość bezpośredniego porównania w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, jak zachowują się samochody poprawnie serwisowane, a jak te, które na taki serwis nie mogą liczyć.

Nowością w tej części Europy będzie widowiskowa prezentacja technologii COTEC, w którą wyposażone są wszystkie klocki hamulcowe z oferty TRW.

Głównym punktem drugiego dnia każdego ze spotkań będzie udział w terenowej przygodzie oraz w pucharowej rozgrywce na wyścigowej części Toru Modlin – zasiadając za kierownicą blisko 300-konnego VW Scirocco w pełnej specyfikacji wyścigowej. Na uczestników Tech Adventure będzie czekać strefa innowacji, a także stanowisko ZF Motorsport i stanowisko konceptu warsztatowego ZF [pro]Tech.

Jak wziąć udział?

Tech Adventure skierowane jest do warsztatów pojazdów osobowych, które zaopatrują się w oryginalne części marek ZFLemförderSACHSTRW. By wziąć udział w wydarzeniu, trzeba przystąpić do promocji organizowanej przez autoryzowanych dystrybutorów biorących udział w akcji: Inter CarsHM GordonAuto PartnerHARTMoto-ProfilInter PartsAuto Land oraz Inter-Team.

 

Informacje o Tech Adventure są dostępne u wymienionych wyżej dystrybutorów, w warszawskim biurze ZF oraz na stronie internetowej www.techadventure.pl.

ZF w Polsce

ZF prowadzi działalność w Polsce od 1994 roku. Z początkiem 2017 roku nastąpiła integracja dywizji aftermarketowej ZF Services z TRW Automotive Aftermarket, która stała się integralną częścią polskiego przedstawicielstwa ZF. Oba podmioty działają obecnie w ramach nowej struktury ZF Aftermarket, która współpracuje z największymi dystrybutorami branży motoryzacyjnej. ZF Aftermarket oferuje na polskim rynku najwyższej jakości części zamienne: amortyzatory, sprężyny, sprzęgła i koła dwumasowe marki SACHS, układ zawieszenia, elementy układu kierowniczego oraz elementy gumowo-metalowe Lemförder, części układu kierowniczego, zawieszenia oraz hamulcowego marki TRW, a także podzespoły marki ZF, takie jak części do skrzyń biegów oraz zestawy olejowe.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę ZF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).