ZF Aftermarket powraca na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników | MOTOFAKTOR

ZF Aftermarket powraca na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

person Redakcja 15/02/2022

Uczestnicy XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będą mieli w tym roku okazję czerpać z wiedzy i ogromnego doświadczenia firmy ZF Aftermarket - właściciela marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW.

ZF Aftermarket jest doskonale znany stałym bywalcom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Zawsze oblegane stanowisko firmy podczas finałów na Poznań Motor Show robiło wrażenie na uczestnikach Mistrzostw, prezentując wyjątkowo bogate wyposażenie techniczne. Ogromna wiedza i doświadczenie ekspertów ZF to dodatkowy magnes przyciągający zarówno młodych, jak i zawodowych mechaników.

 

W tym roku ZF Aftermarket powraca na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników z jeszcze większym zaangażowaniem i wszechstronną ofertą wsparcia dla uczestników. Dzięki bogatemu portfolio produktów i szerokiemu zakresowi pokrycia rynku motoryzacyjnego, eksperci firmy będą wspierać niemal wszystkie kategorie XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Z radością powracamy na Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Z przyjemnością będziemy dzielić się naszą wiedzą z różnych obszarów rynku części zamiennych, który rozwija się bardzo dynamicznie. Nasi eksperci, posiadający ogromne doświadczenie w szkoleniach mechaników samochodowych, włączą się także w edukację młodych mechaników oraz ich starszych kolegów, którzy już weszli na rynek pracy. Monika Chomicka Marketing Manager w ZF Aftermarket

 

Dzięki zaangażowaniu firmy w XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ich uczestnicy zyskają dostęp do profesjonalnych materiałów szkoleniowych, udostępnianych za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika. Zarówno młodzi, jak i zawodowi mechanicy będą mieli także możliwość weryfikacji swojej wiedzy w praktyce – dzięki ciekawym konkurencjom, które ZF Aftermarket już szykuje na finałową rozgrywkę.

Firma ZF Aftermarket przykłada wielką wagę do edukacji mechaników samochodowych, która jest konieczna przy tak zawrotnym tempie rozwoju motoryzacji. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się także z uczestnikami Mistrzostw, szczególnie kładąc nacisk na edukację uczniów – przyszłych mechaników. W czasie Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników nie ograniczamy się tylko do sprawdzania poprawności wykonania konkurencji praktycznych, ale także chętnie opowiadamy o swoich doświadczeniach i rozwiewamy wątpliwości dotyczące trudnych przypadków serwisowych. Grzegorz Fedorowicz Kierownik ds. konceptów warsztatowych i segmentu pojazdów ciężarowych ZF Aftermarket

 

ZF Aftermarket to przedsiębiorstwo osiągające sprzedaż o wartości 3 miliardów euro tworzone przez zespół liczący około 8000 pracowników. Posiada jednostki w 120 lokalizacjach w 40 krajach na całym świecie – w tym 90 centrów logistycznych – i korzysta z usług ponad 650 partnerów serwisowych o silnej pozycji na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym. To wszystko sprawia, że jest drugą największą na świecie firmą na rynku części zamiennych. ZF Aftermarket zapewnia klientom dostęp do produktów marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW obejmujących części do układów hamulcowych, układów przeniesienia napędu oraz elementy zawieszenia i układu kierowniczego. Oprócz branży motoryzacyjnej obsługuje także m.in.: energetykę wiatrową, rolnictwo, budownictwo, kolej oraz marine.

 

Finały XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 7-10 kwietnia 2022 r.

 

Źródło: OMM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).