ZF Aftermarket partnerem VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

ZF Aftermarket ponownie angażuje się w organizację Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

ZF Aftermarket już od kilku edycji wspiera uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników swoją merytoryczną wiedzą. Pod czujnym okiem ekspertów firmy zawodnicy biorą udział w konkurencjach praktycznych, które wymagają od nich zastosowania teoretycznej wiedzy w rozwiązywaniu problemów, z jakimi klienci mogą zgłosić się do warsztatu.

 

W edycji 2017 uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zmagali się z konkurencją dotyczącą obsługi układu klimatyzacji w samochodzie Hyundai Santa Fe. Z kolei rok temu zawodnicy musieli poradzić sobie z różnego rodzaju miernikami, by skontrolować parametry pojazdu z napędem elektrycznym. Nie lada trudnym zadaniem było rozwiązanie zagadki awarii koła dwumasowego oraz badanie obrotów rozrusznika.

 

Również i w tym roku ZF Aftermarket będzie wspierać swoją fachową wiedzą uczestników zawodów. Eksperci firmy przygotują konkurencje praktyczne w ramach VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik, Mechanik Zawodowy, a także w części Mistrzostw poświęconej elektromobilności „iELEKTROMOBILNI”.

Z ogromną przyjemnością ponownie weźmiemy udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Firma ZF Aftermarket na co dzień przykłada wielką wagę do edukacji mechaników samochodowych, która jest konieczna przy tak zawrotnym tempie rozwoju motoryzacji. Swoją wiedzą chętnie dzielimy się także z uczestnikami Mistrzostw, szczególnie kładąc nacisk na edukację uczniów – przyszłych mechaników. Grzegorz Fedorowicz Business Development Manager ZF Aftermarket

 

Firma ZF to światowy lider w dziedzinie układów przeniesienia napędu i zawieszenia, a także technologii bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Firma inwestuje każdego roku około 6 proc. wartości swojej sprzedaży w prace badawczo-rozwojowei. ZF jest jednym z największych dostawców przemysłu motoryzacyjnego na świecie.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).