Linia zestawów tarcz hamulcowych z łożyskiem SNR | MOTOFAKTOR

Zestawy tarcz hamulcowych SNR - bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu

person Redakcja 12/10/2020

Gwarancja jakości kluczowych podzespołów zapewniających bezpieczeństwo.

Z czego składa się zestaw naprawczy?

Łożysko jakości OE:

 

SNR jest jedynym producentem dostarczającym do zestawów z tarczą hamulcową, linię łożysk jakości OE. Dzięki ścisłej współpracy inżynierów centrów badawczo-rozwojowych SNR oraz producentów pojazdów, użytkownicy mają gwarancję precyzyjnego doboru łożysk, zapewniających optymalną żywotność całego podzespołu. SNR nie oferuje indywidualnie łożysk dedykowanych do zestawów z tarczą, ponieważ tylko zestaw zmontowany fabrycznie gwarantuje jakość OE, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

Tarcza hamulcowa:

 

  • Certyfikacje projektu
  • Analiza materiałowa próbek
  • Testy mechaniczne i strukturalne wraz z cyklami pracy

 

Pamiętaj! Zestaw jest zmontowany fabrycznie, wymiana samego łożyska w warunkach warsztatowych, bez kompletnego zniszczenia podzespołu, jest niemożliwa. Obsada łożyska w tarczy jest zużyta.

Montaż fabryczny zestawu

Łożysko charakteryzuje się specyficzną konstrukcją, dedykowaną do konkretnego rodzaju tarczy hamulcowej. Kluczem prawidłowego działania całego podzespołu jest zachowanie luzu pomiędzy bieżnią zewnętrzną łożyska a elementem tocznym, ponieważ wprasowanie łożyska w obsadzie (w tarczy) skutkuje redukcją właśnie tego parametru, co jest przewidziane w fazie projektowania oraz stale kontrolowane w czasie produkcji. Jego czołowy producent, NTN-SNR jest w stanie zagwarantować taki rodzaj prawidłowego montażu.

Ergonomiczne opakowanie

Piasta tarczy hamulcowej jest skutecznie zabezpieczona kartonowym dystansem, chroniącym magnetyczny pierścień ASB przed zmiażdżeniem w czasie magazynowania tarcz (jedna na drugiej). Ogólne info na temat tarczy z czujnikiem ASB jest dostępne w 6 językach na papierowej wkładce informacyjnej wewnątrz opakowania.

Dlaczego NTN-SNR lakieruje strefę kontaktu tarczy hamulcowej z piastą?

Lakierowanie tej części tarczy ze względu na jej specyfikę materiałową (stal/aluminium), może powodować problem korozji, mogący utrudnić demontaż tarczy. Dzięki zastosowaniu przez NTN-SNR tej technologii czynność ta jest zdecydowanie ułatwiona.

Nie ryzykuj swojego życia!

Produkty OE nie tylko gwarantują jakość oraz poprawne działanie, produkty OE to również najlepszy wybór gwarantujący Twoje bezpieczeństwo oraz niezawodność Twojego samochodu. Nie powinieneś ryzykować własnym życiem, po co kupować produkty gorszej jakości, kopie? Zaufaj NTN-SNR w tej linii produktów, w przekonaniu o jakości OE oraz bardzo szerokiej ofercie, dostępnej do większości jeżdżących pojazdów wyposażonych w ten element.

 

Szerokość asortymentu produktów linii KF systematycznie się zwiększa.

 

Artykuł sponsorowany przez NTN-SNR

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).