Zestawy naprawcze DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Zestawy naprawcze DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 27/03/2020

Oferta DT Spare Parts obejmuje blisko 1400 zestawów naprawczych.

„Specjalne zestawy naprawcze” DT Spare Parts zawierają wszystkie części wymagane do naprawy pod jednym numerem zestawu części.

 

W warsztacie wyszukiwanie odpowiednich części może zająć trochę czasu, zwłaszcza jeśli trzeba je zamówić.

 

Jako kompletne zestawy, DT Spare Parts oferuje na przykład zestawy śrub sprężynowych, do których nr art. 1.32612 należy również i okazuje się być szczególnie popularny wśród klientów warsztatów. Części zawarte w tym zestawie – tuleja, śruba sprężysta i o-ring – umożliwiają szybką naprawę dzięki ich dokładności montażu i dostępności. Zestawy śrub do kół, takie jak nr artykułu 4.91234, a zestawy do piast kół są również często używanymi zestawami w warsztatach.

 

Wszystkie zestawy naprawcze można znaleźć w portalu partnerskim.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).