Zestaw złączek do przewodów Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Zestaw złączek do przewodów Herth+Buss

person Adrian Januszkiewicz 3/02/2020

W ofercie produktowej Herth+Buss pojawił się specjalny zestaw 60 złączek do przewodów.

W porównaniu z dostępnymi już na rynku złączkami do przewodów, nowy zestaw asortymentowy Herth+Buss z łącznie 60 złączkami do węży, różni się w szczegółach. Główną korzyścią podkreślaną przez producenta jest sześciokątna część środkowa. Służy jako uchwyt do konwencjonalnych kluczy i działa jednocześnie jako przedłużenie i dźwignia.

 

Montaż jest znacznie łatwiejszy, szczególnie w ciasnych przestrzeniach i niewygodnych miejscach. Środkowa część umożliwia również przymocowanie opaski kablowej w celu zamocowania przewodu na miejscu. Ograniczniki po obu stronach zapobiegają również zsuwaniu się opaski kablowej. Ponadto czerń złączek olejoodpornych oznacza, że idealnie komponują się ze standardowymi przewodami używanymi w pojazdach. Złącza w skrzynce asortymentowej nadają się do łączenia gładkich przewodów o średnicy wewnętrznej od 3 do 6 mm.

 

Źródło: Herth+Buss

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).