Zestaw tulei metalowo-gumowej Meyle-HD nagrodzony we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

Zestaw tulei metalowo-gumowej Meyle-HD nagrodzony we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 12/09/2018

Meyle odebrał we Frankfurcie nagrodę Innovation Award w kategorii „Naprawa i konserwacja”.

Dzięki zestawowi tulei metalowo-gumowej Meyle-HD wraz z narzędziem firma zdołała przebić się wśród licznej konkurencji, w tym znanych producentów części oryginalnych i części zamiennych. Zestaw serwisowy składający się z fabrycznie sprasowanej, gotowej do montażu tulei Meyle-HD oraz odpowiedniego narzędzia montażowego to ekonomiczna i ekologiczna alternatywa do wymiany całego wahacza poprzecznego osi tylnej w BMW. Dzięki temu można przeprowadzić punktową wymianę tulei w wybranych modelach BMW serii 5, 6, 7 oraz X5.

Cieszymy się, mogąc wyróżnić firmę Meyle nagrodą w kategorii "Naprawa i konserwacja". Zestaw Meyle-HD spełnia wszystkie kryteria rozwiązania, które jest przyjazne dla środowiska, zrównoważone i ukierunkowane na serwis – to prawdziwa innowacja, stąd chętnie doceniliśmy ją nagrodą. Olaf Mußhoff dyrektor targów Automechanika we Frankfurcie

 

Zestaw tulei metalowo-gumowej Meyle-HD z odpowiednim narzędziem montażowym to wyjątkowe rozwiązanie naprawcze na rynku części zamiennych. Opracowali go inżynierowie i menedżerowie produktu z zespołu zajmującego się zawieszeniem i układem kierowniczym. Eksperci firmy Meyle czuwali nad całym procesem – począwszy od pierwszego pomysłu przez projektowanie po produkcję i kompleksowe testy jakościowe. W oparciu o hasło Meyle-HD „Lepsze niż oryginał” impulsem do stworzenia produktu była analiza napraw wahacza poprzecznego w samochodach BMW. W przeciwieństwie do wariantu oryginalnego dzięki zestawowi Meyle można osobno parami wymienić uszkodzone tuleje w wahaczu poprzecznym osi tylnej w samochodach BMW. Producenci części oryginalnych jeszcze nie oferują takiego rozwiązania naprawczego z odpowiednim narzędziem i do tej pory trzeba było wymieniać cały wahacz, co pociągało za sobą duże koszty.

Nagroda Innovation Award to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Zwłaszcza w roku naszego jubileuszu 60-lecia istnienia holdingu Wulf Gaertner Autoparts AG nagroda ta jest wspaniałym dowodem uznania dla dobrej i bliskiej współpracy naszych inżynierów z Hamburga i naszych zakładów produkcyjnych. Dzięki dogłębnej znajomości techniki oraz know-how w zakresie produkcji jesteśmy w stanie oferować udoskonalone części i opracowywać dopasowane rozwiązania. Dobrze znamy wymogi rynku i codzienność warsztatów, dlatego na etapie projektowania produktów skupiamy się na rozwiązaniach dokładnie dostosowanych do potrzeb pracowników warsztatów. Zestaw MEYLE-HD to ponowne potwierdzenie tej koncepcji i kolejne ekskluzywne rozwiązanie dla rynku części zamiennych, dzięki któremu pracownicy warsztatów szybko staną się DRIVER’S BEST FRIEND (Najlepszym przyjacielem kierowcy). André Sobottka członek zarządu ds. sprzedaży, marketingu i komunikacji w firmie Meyle

 

Dystrybutorami części Meyle, Meyle-HD, Meyle-Original i Meyle-PDAuto Partner S.A. oraz Inter Cars.

 

Źródło: Meyle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).