Zestaw narzędzi do samochodów 4x4 NEO TOOLS i TERENWIZJA | MOTOFAKTOR

Zestaw narzędzi do samochodów 4x4 NEO TOOLS i TERENWIZJA

person Adrian Januszkiewicz 29/04/2021

Za sprawą współpracy marki NEO TOOLS z kanałem YouTube TERENWIZJA powstał limitowany zestaw narzędzi do napraw pojazdów terenowych.

Każdy fan jazdy terenowej doskonale wie, że wiążą się z tym dosyć częste naprawy ze względu na specyfikę jazdy, jak i dużą nieprzewidywalność zdarzeń na trasie. Z tego powodu trzeba być dobrze przygotowanym na różne ewentualności. Marka NEO TOOLS oferuje szeroką gamę narzędzi motoryzacyjnych w tym gotowych zestawów kluczy w walizkach, jednakże zestaw dedykowany dla aut 4 x 4 to zupełna nowość w ofercie, jak i na rynku.

 

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia w zakresie produkcji narzędzi, potwierdzonej licznymi certyfikatami, a przede wszystkim uznaniem konsumentów NEO TOOLS, dzięki nieocenionemu wsparciu i znajomości tematu offroadowego TERENWIZJI, była w stanie stworzyć idealny zestawy narzędziowy dla wielbicieli jazdy 4 X 4.

 

Podstawę 87 elementowego zestawu stanowi komplet kluczy nasadowych 1/4″ i 1/2″ uzupełnionych o nasadki i końcówki wkrętakowe w odrębnej walizce. Ponadto w zestawie znajdują się 4 rodzaje szczypiec, wkrętaki krzyżowe i płaskie, rękojeść z przegubem, reduktor. Ciekawym rozwiązaniem zastępującym kilka par kluczy jest klucz oczkowy nastawny, dwustronny oferujący zakres rozmiarów 5 – 27 mm. Przy dokręcaniu poluzowanych śrub przydać się może Akumulatorowy klucz udarowy GRAPHITE oferujący moment obrotowy o zakresie 180 Nm. W zestawie w raz z akumulatorem i ładowarką. Całość spakowana została w wygodną i poręczną torbę dostosowaną do warunków terenowych dzięki usztywnianemu dnu oraz pokryciu z trwałego, nieprzemakalnego tworzywa sztucznego.

 

Wszystko zostało wykonane z wysokiej jakości stopów stali. W przypadku końcówek wkrętakowych zastosowano stal S2, a w przypadku grzechotek stop chromu i wanadu (CrV).

 

Dla fanów TERENWIZJI są dwa dodatki w postaci breloka oraz słynnej naklejki na auto w kształcie trójkąta.

 

Zestaw dostępny będzie w limitowanej ilości 100 szt.

 

Źródło: Grupa Topex

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).