Zestaw łożysk głównych DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Zestaw łożysk głównych DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 3/12/2019

Oferta DT Spare Parts została rozszerzona o zestaw łożysk głównych o numerze 1.33221.

Zestaw łożysk głównych 1.33221 składa się z 14 połówek. Koła zębate wału obracają się na dwuczłonowych łożyskach głównych, które określają oś obrotu wału korbowego. Łożyska służą do zapewnienia swobodnego obrotu części ruchomych, a ponadto do podtrzymywania i prowadzenia ich w silniku. Powierzchnie są oddzielone punktowo przez film olejowy, który jest wprowadzany przez otwór w zbiorniku.

 

Ponieważ hydraulika silnika jest silnie zanieczyszczona i przeciążona różnymi siłami, bezpieczna i długotrwała praca motoru jest możliwa tylko przy wysokiej jakości połówkach łożysk.

Porady i triki

Podczas montażu szczególnie ważna jest czystość. Należy zawsze stosować czysty olej silnikowy, a poszczególne elementy nie powinny być suche.

 

Przed instalacją należy upewnić się, że otwory olejowe są wolne od jakichkolwiek zanieczyszczeń. Połówki łożyska należy zainstalować we właściwym miejscu zgodnie z instrukcją montażu. Obserwuj oznaczenia: “górna” / “dolna”

Szczegóły produktu

  • Obudowa: Ø 112,021 mm
  • Piny: Ø 107,631 mm
  • Grubość ścianki: 2.195 mm
  • Materiał: CuPbSn

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).