Zespół Nexusa ponownie zwycięski w Tour Auto Optic | MOTOFAKTOR

Zespół Nexusa ponownie zwycięski w Tour Auto Optic

person Adrian Januszkiewicz 7/09/2021

Po sukcesie w zeszłorocznym wyścigu klasycznych samochodów Tour Auto Optic 2000 we Francji, zespół Nexusa ponownie odniósł w nim zwycięstwo.

Chociaż pięknie odrestaurowana Lancia Fulvia nr 2 prowadzona przez dyrektora generalnego Nexusa Gaela Escribe i dyrektora zarządzającego Bodywork BRS, Victora Fernandeza, musiała się wycofać z powodu tajemniczego problemu mechanicznego, załoga kontynuowała trasę, wspierając Marca Jaya i jego syna Thomasa, który prowadził samochód z 1972 roku. Lancię Fulvię 1600 HF nr 94.

 

Samochód zwyciężył w kategorii „regularity-scratch”, udowadniając wysoką jakość części i pracy firmy Nexus i jej partnerów.

 

Tegoroczna parada odbyła się między 31 sierpnia a 4 września, a imponująca kawalkada zabytkowych pojazdów ponownie przejechała z Paryża do Nicei.

 

Przy wsparciu fundacji Motul Corazon, wydarzenie było fantastyczną okazją dla utalentowanych młodych ludzi pracujących na rynku wtórnym, aby doświadczyć i całkowicie połączyć się ze światem klasycznych samochodów, otrzymując zadanie całkowitego odnowienia Lancii Fulvia Nr 2 częściami zamiennymi premium.

 

Młodym talentom zaoferowano szansę pracy przy samochodzie i zagłębienia się w biznes OE, również dzięki wsparciu sponsorów: Bosch, Bakelite, Borg & Beck, Bosal, Calorstat, Clas, Mecafilter, Motul, Mintex, OSRAM i SKF.

Podczas naszego pierwszego udziału w Tour Auto dowiedzieliśmy się, że umiejętności, doświadczenie i kompetencje są podstawą sukcesu, wraz z silną pasją do świata klasycznych samochodów. Byliśmy zachwyceni wysoką jakością prac renowacyjnych wykonywanych przy samochodach, a nawet jesteśmy przekonani, że ten segment rynku jest obszarem wzrostu na rynku wtórnym, wraz z pojawieniem się nowych możliwości. Mamy jeszcze bardziej ambitny program na 2022 r., rozszerzając nasz zespół i odkrywając inne wyścigi, aby oferować najlepsze możliwości naszym partnerom produkującym części zamienne i młodym talentom, aby poznać środowisko klasycznych samochodów i odkryć nowe sposoby prowadzenia działalności w historycznym, ale bardzo modnym świecie. Gael Escribe dyrektor generalny Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).