Żel Sonax Xtreme znów na polskim rynku | MOTOFAKTOR

Do oferty Sonax na polskim rynku powraca żel do opon z linii Sonax Xtreme w nowym opakowaniu o pojemności 500 ml.

Sonax Xtreme do nabłyszczania opon 500ml to wysokiej jakości dressing do opon w formie konserwujaco – nabłyszczającego żelu . Dzięki pozostawianiu efektu „mokrej opony” nadaje gumie nowy wygląd oraz wydobywa głęboki, czarny kolor. Użyte w preparacie składniki mają skutecznie chronić opony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki innowacyjnej formule i postaci żel Sonax Xtreme charakteryzuje się wysoką wydajnością i łatwością użycia.

Sposób użycia:

  • Mocno zabrudzone opony należy najpierw dokładnie umyć i pozostawić do wyschnięcia.
  • Na suchą i czysta gąbkę (lub aplikator) nanieść pasek żelu o długości około 5 cm.
  • Następnie rozprowadzić żel na boku opony wykonując ruchy wzdłuż jej krawędzi.
  • Jeżeli efekt połysku nie jest wystarczający, czynność należy powtórzyć.
  • Po zakończeniu pracy gąbkę można opłukać.

 

Nie używać na bieżnik opony i elementy układu hamulcowego. Nie stosować do motocykli i rowerów. Chronić przed dziećmi.

 

Źródło: Parys

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).