Zawory EGR w ofercie Nissens Automotive | MOTOFAKTOR

Zawory EGR w ofercie Nissens Automotive

person Adrian Januszkiewicz 10/12/2019

Nissens poszerzył swoje portfolio o kolejną linię produktową - zawory EGR, wchodzące w skład kategorii produktowej "Wydajność i emisje".

Rygorystyczne normy emisji spalin wymuszają na producentach aut stosowanie rozwiązań, które pozwolą je spełnić, a większość z rozwiązań konstrukcyjnych wymaga zastosowania zaworu EGR w pojeździe. Powoduje to, że ta część zdobywa coraz większą popularność również na niezależnym rynku części zamiennych.

 

Zawór EGR jest wymagającym komponentem, do produkcji którego niezbędna jest obszerna wiedza techniczna oraz zaawansowana technologia produkcji. Z tego powodu Nissens intensywnie pracował nad wprowadzeniem zaworów EGR, co bazując na solidnym fundamencie wiedzy i wieloletniego doświadczenia pozwoliło opracować najwyższej jakości produkt.

Dla Nissens ważne jest, by być cennym strategicznym partnerem dla naszych klientów i słuchać ich potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu we wprowadzaniu na rynek zaawansowanych produktów otrzymaliśmy wiele zapytań w sprawie zaworów EGR i turbosprężarek, gdyż rynek produktów związanych z wydajnością i emisją w nadchodzących latach będzie wzrastał. Potrzebne były koncepcje i produkty o wysokiej jakości, zgodne z restrykcyjnymi standardami OE, a my – jako doświadczony dostawca części zamiennych – możemy zaoferować wysokiej jakości rozwiązania, teraz również zawory EGR. Klavs T. Pedersen Executive Vice President Nissens Automotive
W ciągu ostatnich kilku lat nasi inżynierowie w Danii oraz w naszym centrum technologicznym w Niemczech intensywnie pracowali nad tym produktem, upewniając się, że wszystko jest gotowe do zaprezentowania zaworów na rynku. Nasze szeroko zakrojone testy oraz procesy zarządzania jakością są kluczowe, ponieważ chcemy wprowadzać tylko takie produkty, które są w stanie spełnić najwyższe standardy jakości. Jednocześnie musimy zapewnić wszystko, co dotyczy produktu; dane produktu i dane katalogowe, materiały marketingowe i szkoleniowe, aby zespół sprzedaży i nasi klienci mogli rozpocząć pracę z produktem. Klavs T. Pedersen

Dokładne przygotowanie

Program zaworów EGR był starannie i z wielką uwaga przygotowywany przez Nissens, a od momentu zaprezentowania tej nowej grupy produktowej na targach Automechanika 2018 firma intensywnie przygotowywała się do wdrożenia tych produktów na rynku:

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych nowych produktów nie zamierzamy pójść na kompromis, w jakimkolwiek aspekcie naszych zaworów EGR. Od samego początku byliśmy bardzo świadomi tego, ile pracy musimy włożyć, aby uzyskać wysoki poziom jakości produkcji zaworów EGR. Dlatego odkąd zdecydowaliśmy się na wprowadzenia tej nowej linii produktowej do naszej oferty, intensywnie pracowaliśmy nad osiągnięciem z góry założonego poziomu jakości, między innymi poprzez kompleksowe testy produktów, które dowiodły, że mamy naprawdę coś wyjątkowego do zaoferowania na rynku. To był dla nas nowy typ projektu, ale dzięki globalnej sieci sprzedaży, pozyskującej z rynku cenne dla nas informacje oraz dzięki naszym inżynierom, którzy zapewniają, iż możemy zaoferować rynkowi produkt o wysokiej jakości, jesteśmy gotowi zaprezentować nasze zawory EGR. Klavs T. Pedersen

O produkcie

Program zaworów EGR firmy Nissens obejmuje aktualnie ponad 30 pozycji, natomiast w 2020 roku zostanie on rozszerzony do 70 referencji do najpopularniejszych aut. Cała linia zaworów EGR została tak dopracowana, aby spełniały one wysokie standardy jakości z jakimi kojarzona jest marka Nissens. Zawory EGR stanowią również część koncepcji Nissens „First Fit”, co oznacza, że są przygotowane do natychmiastowego montażu w samochodzie oraz zawierają w komplecie w kartonie niezbędne uszczelki.

 

Źródło: Nissens

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).