Zawór elektromagnetyczny DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Zawór elektromagnetyczny DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 5/03/2019

W ofercie DT Spare Parts dla pojazdów użytkowych pojawił się zawór elektromagnetyczny o numerze produktowym 1.13078.

Ruchomy, precyzyjnie skonstruowany tłok w bezszczelinowej aluminiowej jednostce zaworowej kontroluje ilość powietrza wpuszczanego w zdeformowane połączenia pneumatyczne. Mechanizm sterowania jest zależny od przepływu prądu przez cewkę magnetyczną. Wysokiej jakości wykończenie gwarantuje szeroki zakres temperatury roboczej od -40°C do +100°C.

Porady i triki

Usterka produktu jest często spowodowana przez brud lub problemy z kontaktem z wtyczką elektryczną. Ważne: ocenić stopień uszkodzenia zaworu elektromagnetycznego po jego demontażu. Zainstalować połączenia sprężonego powietrza z nowymi uszczelkami. Sprawdzić elektryczny mechanizm sterowania pojazdu na łączniku.

 

Należy też sprawdzić łącznik elektryczny pod kątem uszkodzeń i korozji/utlenienia. Jeśli jest uszkodzony, to trzeba zmontować nowy (DT 4.61213) w sposób zapobiegający dostawaniu się wilgoci do styków.

 

Link do produktu

Budowa zaworu elektromagnetycznego:

  1. Jednostka zaworowa
  2. Tłok
  3. Łącznik
  4. Elektromagnes
  5. Nakrętka
  6. Zaślepka

Źródło: DT Spare Parts

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).