Zapytaj mechanika o technologię CleanSynto i USVO | MOTOFAKTOR

Zapytaj mechanika o technologię CleanSynto i USVO

person Adrian Januszkiewicz 29/10/2019

Mechanicy sieci warsztatowej Ravenol Professionals doradzają kierowcom jaki olej spośród produktów Ravenol powinni dobrać do swoich pojazdów.

Dobrze dobrany olej jest podstawą prawidłowej pracy silnika; zabezpiecza, smaruje i chroni jego elementy. Jednak w czasach, kiedy na rynku dostępnych jest tyle rodzajów produktów smarnych, nie każdy użytkownik jest świadomy różnic pomiędzy produktami konkurencyjnych marek, nie wspominając o różnicach technologicznych w obrębie produktów jednej marki.

 

Producent środków smarnych Ravenol, chcąc ułatwić właścicielom samochodów wybór odpowiedniego oleju w technologii dopasowanej do stylu jazdy kierowcy, przygotował mechaników sieci Ravenol Professionals do udzielania swoim klientom kompleksowych informacji o technologiach, w których są produkowane oleje silnikowe RavenolCleanSynto i USVO.

 

Źródło: Ravenol

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).