Zapłacisz smartfonem na stacjach Moya dzięki aplikacji DKV APP&GO | MOTOFAKTOR

Zapłacisz smartfonem na stacjach Moya dzięki aplikacji DKV APP&GO

Dzięki aplikacji mobilnej DKV APP&GO można teraz płacić zbliżeniowo przy dystrybutorach na 350 stacjach w sieci Moya w Polsce.

 

 

Płacenie za paliwo smartfonem przy dystrybutorze jest niezwykle wygodne, ponieważ skraca łączny czas tankowania i eliminuje konieczność odwiedzania stacji. A dzięki temu, że płatności można dokonywać z pomocą aplikacji popularnego operatora karty paliwowej, łatwe jest rozliczanie tych kosztów w rachunku firmowym. Transakcje zakupu paliw są ujęte w okresowych fakturach, obok innych wydatków powiązanych z kartą paliwową, jak opłaty drogowe, serwis pojazdów, myjnie czy zakupy akcesoriów na stacjach.

 

DKV Mobility, jako wiodąca europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, rozwija płatności zdalne od blisko dwóch lat. Dzięki temu, że DKV APP&GO to usługa własna operatora, niezależna od marki stacji, możliwe jest rozpowszechnienie jej w wielu krajach. Obecnie można korzystać z niej na dziewięciu rynkach.

 

Stacje Moya, które obsługuje teraz DKV APP&GO, należą do Anwim S.A., jednej z największych niezależnych firm paliwowych w Polsce, z siedzibą w Warszawie.

 

Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze dotychczasowe partnerstwo w obszarze paliw o płatności mobilne. To duża korzyść dla naszych klientów – mówi Anna Biekionis, country manager DKV Mobility.

 

Anwim jest jednym z największych graczy na polskim rynku paliwowym i zaimponował nam niezwykle wysokim poziomem pracy zespołowej i zaangażowania podczas technicznego podłączenia usługi – dodaje Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility.

 

Dzięki temu, że płatności zbliżeniowe działają na naszych stacjach paliw Moya, tankowanie stało się szybsze i bardziej efektywne. Cieszymy się, że możemy powitać klientów DKV Mobility i zaoferować im płatność mobilną jako dodatkową metodę rozliczeń – komentuje Andrzej Kisała, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży Flotowej w Moya.

 

Źródło: DKV

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).