Zaktualizowany katalog części DT Spare Parts do ciężarówek Mercedes-Benz | MOTOFAKTOR

Zaktualizowany katalog części DT Spare Parts do ciężarówek Mercedes-Benz

person Adrian Januszkiewicz 6/03/2019

Marka DT Spare Parts publikuje zaktualizowany katalog produktów odpowiednich dla ciężarówek Mercedes-Benz serii L.

Katalog obejmuje około 250 nowych części, rozszerzając ogólny zakres części zamiennych do ponad 1,9 tys. produktów. Nowości zastępują około 5,7 tys. numerów referencyjnych.

 

Wszystkie nowe i istniejące produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe dzięki systemowi jakości Diesel Technic (DTQS) i oferują 24-miesięczną gwarancję, począwszy od zakupu produktu przez użytkownika końcowego. Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów można znaleźć zarówno w zaktualizowanym katalogu, jak i na portalu partnerskim.

 

Oprócz rozszerzonego programu części zamiennych do pojazdów Mercedes-Benz serii L, w dziale pojazdów ciężarowych dostępne są jeszcze trzy programy z produktami DT Spare Parts, które pasują do marki Mercedes-Benz. Łącznie asortyment DT Spare Parts do ciężarówek obejmuje ponad 27 tys. części i jest stale rozszerzany.

 

Nowy katalog produktów jest dostępny dla partnerów dystrybucyjnych i ich klientów warsztatowych w dowolnym momencie w formie cyfrowej pod linkiem. Wersje drukowane można zamówić na stronie http://cat.dt-spareparts.com i są dostępne u lokalnych partnerów dystrybucyjnych.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).