Zakład NSK w Peterlee wyróżniony nagrodą Nissan Quality Award | MOTOFAKTOR

Zakład NSK w Peterlee wyróżniony nagrodą Nissan Quality Award

person Adrian Januszkiewicz 28/11/2018

Zakład NSK w Peterlee, wytwarzający produkty łożyskowe stosowane w samochodach, został wyróżniony przez Nissan Europe prestiżową nagrodą jakości.

Zakład produkcyjny NSK w Peterlee otrzymał nagrodę jakości dla regionalnego dostawcy (The Regional Supplier Quality Award) za niezmiennie wysokiej jakości łożyska piast kół trzeciej generacji (Hub III) dostarczane do zakładu Nissana w Sunderland, które są wykorzystywane w modelach Juke i Leaf. Dołączony do nagrody certyfikat informuje, że: “Nagroda stanowi uznanie doskonałych osiągnięć w zapewnianiu jakości. Nissan dziękuje za nieustające wysiłki i wyjątkowy wkład na rzecz firmy.”

 

Łożyska piast kół muszą spełniać coraz bardziej restrykcyjne normy wymagające ograniczenia wagi, zwiększenia oszczędności paliwa i rozbudowy systemów produkcji modułów. Firma NSK gwarantuje wysoką jakość łożysk piast kół dzięki powtarzalnym, rygorystycznym testom przeprowadzanym na stanowiskach badawczych, a także innym próbom, które w pełni wykorzystują najnowocześniejszą technologię firmy.

 

Firma Nissan Europe poinformowała, że nagroda została przyznana zakładowi NSK w uznaniu wyjątkowej jakości w oparciu o kartę wyników dostawcy SSC (Supplier Score Card).

 

Wręczenie nagrody miało miejsce podczas seminarium Supplier Quality Seminar zorganizowanym przez Nissan Europe w Cranfield University 31.10.2108 r. Wyróżnienie to było jedną z sześciu takich nagród przyznanych przedstawicielom całej bazy europejskich dostawców. W imieniu zakładu Peterlee nagrodę odebrali: kierownik sekcji łożysk HUB III – John Rafferty oraz menadżer ds. zapewnienia jakości – Ian Jackson.

 

Źródło: NSK

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).