Zadowalający debiut Nexusa na Automechanice Frankfurt 2018 | MOTOFAKTOR

Zadowalający debiut Nexusa na Automechanice Frankfurt 2018

person Adrian Januszkiewicz 22/09/2018

Pierwszy pełny występ Nexus Automotive International na Automechanika Frankfurt został uznany za wielki sukces.

Ponad 116 000 odwiedzających z 181 różnych krajów odwiedziło stoisko Nexus Automotive International podczas targów we Frankfurcie.

To był nasz pełny debiut jako wystawcy na targach Automechanika. Duża liczba delegatów, którzy odwiedzili nasze stoisko w hali 4 w każdym z pięciu dni, oraz entuzjazm, który pokazali w tym, co robimy, podkreśliły, że jest to odpowiednie miejsce dla największych wystawców motoryzacyjnych na świecie. To było po prostu oszałamiające, że ponad 500 N! członków i N! dostawców przybyło ze wszystkich zakątków świata, aby wziąć udział w wydarzeniu, a ja przekazuję im wielkie "podziękowania". Cieszyliśmy się także, że zostaliśmy poproszeni o udział w ważnych konferencjach wyjaśniających naszą rolę jako dynamicznego akceleratora wzrostu, w szczególności ekscytujących rynków wschodzących. Wspaniale było zobaczyć, że cała N! społeczność członków była reprezentowana na różnych wydarzeniach dostawców, do których N! zespół zarządzający i N! deweloperzy biznesowi brali udział. Zastanowimy się nad tym i nad wieloma inicjatywami Nexusa, które są obecnie w toku, kiedy przywitamy naszą postępową społeczność w N! Forum Biznesu w Abu Dhabi w marcu 2019 roku. Nasza nieustannie rosnąca N! społeczność składa się z ponad 68 globalnych producentów OE i 119 N! członków z ponad 125 krajów na całym świecie, reprezentujący obrót powyżej 16 mld euro. Gael Escribe CEO Nexusa

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).